اقتصادی

ترافیک سنگین در محورهای شمال به جنوب چالوس و محور هراز

ترافیک سنگین در محورهای شمال به جنوب چالوس و محور هراز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد و از ممنوعیت تردد از محور جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اخبار ما، سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های انارک و هزارچم گزارش شده است.

وی با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه از آزاد راه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر(شمال به جنوب) است، افزود: همچنین ترافیک سنگین در محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده های آب اسک و وانا و ترافیک سنگین در مسیر(شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو ، بایجان ، شاهاندشت، رینه و آب اسک، ترافیک سنگین در آزاد راه رشت – قزوین محدوده‌های سراوان و رودبار-تردد روان در محور فیروزکوه (رفت و برگشت) گزارش شده است.

شیرانی با اشاره به اینکه آزاد راه رشت – قزوین دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها اظهار کرد: ترافیک سنگین در آزاد راه قزوین – کرج محدوده های آبیک و پل فردیس، ترافیک سنگین در محور ایلام – سرابله – حمیل محدوده تونل آزادی، تردد روان در محور مرز مهران – ایلام، تردد روان در محور مرز شلمچه – خرمشهر، تردد روان در محور مرز چذابه – بستان ، تردد روان در محور مرز خسروی – قصر شیرین، تردد روان در محور مرز باشماق – مریوان و تردد روان در محور مرز تمرچین – پیرانشهر گزارش شده است.

وی در مورد آخرین وضعیت جوی نیز گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان و مازندران گزارش شده است.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تیم تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به تحلیل‌های اقتصادی می‌پردازم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا