توقیف خودرو به دلیل قلیان کشیدن حین رانندگی

اخبار ما/سمنان  فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از توقیف یک دستگاه خودروی وانت به علت استعمال قلیان توسط راننده در حین رانندگی خبر داد.

سرهنگ علیرضا شائینی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ۱۶ اسفندماه در رابطه با این خبر گفت: ماموران پلیس راهور شهرستان شاهرود با رصد رفتارهای مخاطره آمیز رانندگان متخلف در حاشیه شهرستان به یک دستگاه خودروی وانت که تعادل مناسبی در رانندگی نداشت مشکوک و به جهت بررسی موضوع نسبت به متوقف کردن خودرو اقدام کردند.

 وی افزود: پس از مشاهده وضعیت، راننده کارشناسان پلیس راهور متوجه قلیان بسیار بزرگ که راننده در حال استعمال آن هنگام رانندگی بوده است شدند.

سرهنگ شائینی تصریح کرد: ماموران پلیس راهور بلافاصله برابر قانون راهنمایی و رانندگی حرکت این راننده متخلف را ضبط و سپس خودرو وی را توقیف و به پارکینگ دلالت دادند. 

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در خاتمه خاطرنشان کرد: برابر ماده ۱۸۰ آیین نامه راهنمایی و رانندگی رانندگان حق ندارند ضمن رانندگی دخانیات استعمال و یا خوراکی و آشامیدنی میل کنند.

این مسوول انتظامی از شهروندان خواست: در بحث رعایت قانون و احترام به حقوق شهروندی دیگران، نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا