رویدادها

جان باختن یک پرستار در واژگونی خودروی کارکنان بیمارستان اروندکنار

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان از کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن سه تن در پی حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در محور آبادان به اروندکنار خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز :

سید نادر نقیبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۳:۲۷ امروز (۲۹ تیرماه) در تماسی با مرکز پیام اورژانس پیش بیمارستانی ۱۱۵ خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در محور آبادان به اروندکنار روبه‌روی کارخانه یخ اطلاع‌رسانی شد که بلافاصله دو تیم امدادی از نزدیک‌ترین پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی آبادان به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تمامی سرنشینان این خودرو از کارکنان بیمارستان اروندکنار بودند، افزود: در این حادثه متأسفانه یک نفر فوت و ۳ نفر مصدوم شدند که پس از دریافت اقدامات درمانی لازم توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برای ادامه درمان به بیمارستان‌های شهیدبهشتی شهرستان آبادان و  حضرت زینب (س) اروندکنار منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: در این حادثه متأسفانه یکی از پرستاران بیمارستان حضرت زینب (س) اروندکنار به نام سیدصادق موسوی ۲۷ ساله به دلیل شدت جراحت در دم جان باخت. 

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا