سلامت

خداحافظی بزرگ با اندروید/ جدایی هواوی نزدیک است

براساس اطلاعیه‌ی هواوی ظاهرا این شرکت قصد دارد به جای انتشار نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل، به سراغ استراتژی‌های جدیدی برود و پیشرفت توسعه‌ی اپلیکیشن‌های بومی برای HarmonyOS را به نمایش بگذارد.

هدف هواوی ارتباط با شرکا و کشف فرصت‌های تجاری جدید است. شرکت‌کنندگان و بینندگان مراسم می‌توانند با مدیران کلیدی تعامل داشته باشند، سؤال بپرسند و با آینده‌ی HarmonyOS آشنا شوند. رویداد هواوی در هشت شهر بزرگ چین برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تولیدکننده‌ی گوشی هواوی و تبلت هواوی در حال همکاری با شرکت‌های فعال در بخش‌های مختلف مانند بازی، شبکه‌های اجتماعی و کسب‌وکار است. این مشارکت‌ها روی توسعه‌ی اپلیکیشن‌های بومی برای اکوسیستم هواوی متمرکز هستند.

خداحافظی بزرگ با اندروید/ جدایی هواوی نزدیک است

بسیاری از شرکت‌های بزرگ چینی درحال توسعه‌ی اپلیکیشن برای سیستم‌عامل HarmonyOS NEXT هستند. انتظار می‌رود که هواوی اولین نسخه‌ی بتا از سیستم‌عامل جدیدش را در نیمه اول سال ۲۰۲۴ منتشر کند.

برخی گزارشات پیش‌بینی می‌کنند که HarmonyOS هواوی تا سال ۲۰۲۴ از iOS اپل به عنوان دومین سیستم‌عامل محبوب گوشی‌های هوشمند در چین پیشی بگیرد.

بیشتر بخوانید:

۵۸۵۸

گروه تحریریه علوم پزشکی

با تمرکز بر علم و دانش پزشکی، من می‌خواهم مطالبی را ارائه دهم که به شما کمک کند تا سلامتی خود را حفظ کنید و بهبود بخشید.
دکمه بازگشت به بالا