بین الملل

درباره بیرانوند باید حرفه‌ای‌تر صحبت می‌شد+فیلم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام هجمه‌های داخل امروز ورزشگاه علیه بیرانوند بابت صحبت‌های روز گذشته ساپینتو بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، افشین پیروانی در حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: خداراشکر بازی بردیم و حق ما برد. با توجه به اینکه لیگ را برده بودیم به دنبال این بودیم تا در جام حذفی هم به این مهم برسیم و خداراشکر این را هم به دست آوردیم. تبریک می‌گویم به باشگاه بزرگ پرسپولیس و همه هواداران عزیزمان چه آن‌هایی که در استادیوم بودند و چه آن‌هایی که در خانه خودشان بودند و برای تیم انرژی مثبت فرستادند. خداراشکر روز خوبی رقم خورد در فینال جام حذفی چون دربی را بردیم و اتفاق بهتر از این نمی‌تواند بیفتد. باز هم خیلی از این اتفاق خیلی خوشحالیم.

وی در خصوص اینکه مانند فینال ۱۳۷۷ و این بار کنار زمین فعالیت زیادی داشتید، عنوان کرد: وقتی عاشق باشی باید تلاش کنی. من برا پیراهن پرسپولیس یک روز گفتم همه کاری انجام می‌دهم و خدا روی ما را گرفت و از این بابت خوشحالیم و آن را به تمام هواداران انتقال دادیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت های ساپینتو علیه بیرانوند گفت: فکر می‌کنم باید درباره او حرفه‌ای‌تر صحبت می‌شد و امروز هجمه‌ای که به بیرانوند وارد شد بابت صحبت‌های روز گذشته بود. یاد بگیریم به همه احترام بگذاریم.

پیروانی در واکنش به سنگ‌پرانی‌ها هواداران استقلال که یکی از آنها به سرِ مربی برزیلی پرسپولیس برخورد کرد، گفت: ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی سنگ پرت نمی‌کنند.

وی  درباره اعتراضات کنار زمین عنوان کرد: بازی حساس بود و هر دو تیم به دنبال بُرد بودند و فکر می‌کنم اتفاق بدی نیفتاد، خیلی فشار بود.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا