بین الملل

دمشق حملات رژیم صهیونیستی به حلب را محکوم کرد

وزارت خارجه سوریه ضمن محکومیت حملات اخیر رژیم صهیونیستی به حلب، تاکید کرد که همزمانی حملات این رژیم و حمله تروریست‌ها تصادفی نیست.

به گزارش اخبار ما، وزارت خارجه سوریه امروز جمعه در واکنش به حملات هوایی بامداد امروز رژیم صهیونیستی به برخی نقاط در حومه حلب را که منجر به شهید و زخمی شدن چند غیرنظامی و نظامی این کشور و وارد آمدن خساراتی مالی به اموال عمومی و شخصی شد، محکوم و اعلام کرد، «حملات مکرر اسرائیل ماهیت خصمانه و خوی وحشی آن را ثابت کرده و نشان می‌دهد که این رژیم دلیل بی‌ثباتی منطقه است.»

این وزارتخانه در ادامه نیز تاکید کرد، «اتفاقی نیست که رژیم صهیونیستی همزمان با حملات گروه‌های همپیمان با خودش دست به حمله به سوریه می‌زند.»

دمشق در پایان بیانیه خود از تمام کشورهای جهان خواست به مسئولیت‌های خود در برابر اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض جدی و مکرر اصول قوانین بین‌المللی و قوانین بین‌المللی انسانی عمل کرده و این رژیم و حامیانش را به توقف حملات و جنایاتش در فلسطین، سوریه و لبنان ملزم کنند.

بامداد امروز همزمان با حملات هوایی رژیم صهیونیستی به حومه حلب، برخی گروه‌های تروریستی نیز حمله پهپادی را علیه سوریه آغاز کردند که پدافند هوایی ارتش سوریه با آن مقابله کرد.

همچنین این رژیم عصر پنج‌شنبه نیز از جولان اشغالی حمله‌ای را علیه حومه دمشق انجام داد که در نتیجه آن دو غیرنظامی سوری زخمی شدند.

انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا