سلامت

رکوردشکنی اپل یک هفته پس از معرفی «ویژن پرو»/ عکس

هفته گذشته اپل رویداد WWDC 2023 را برگزار کرد و درحالی‌که پیش از برگزاری آن ارزش سهام اپل رکورد زد و به 183.87 دلار رسید، پس از پایان رویداد ارزش آن کاهش یافت و به 179 دلار رسید. بنابراین با توجه به ثابت‌ماندن ارزش سهام اپل تا زمان بسته‌شدن بازار، 183.79 دلار یک رکورد جدید محسوب می‌شود.

رکوردشکنی ارزش سهام اپل یک هفته پس از معرفی Vision Pro

رکوردشکنی ارزش سهام اپل یک هفته پس از معرفی هدست ویژن پرو اتفاق افتاده است. Vision Pro اولین محصول کاملاً جدید کوپرتینویی‌ها از سال 2014 تا به امروز محسوب می‌شود که قیمت بالایی دارد.

رکوردشکنی اپل یک هفته پس از معرفی «ویژن پرو»/ عکس

درحالی‌که در بازار هدست‌های زیادی وجود دارند و هدست اپل با قیمت نجومی 3500 دلار به فروش خواهد رسید، به باور کارشناسان، به لطف طراحی، فناوری‌های مورد استفاده و همچنین وفاداری کاربران، ویژن پرو می‌تواند به موفقیتی بزرگ برای اپل تبدیل شود. البته بلومبرگ دیروز در گزارشی گفته بود که اپل از طراحی این هدست چندان مطمئن نیست و از ترس میم‌شدن مدیرانش، تصویری از آن‌ها درحال استفاده از این محصول منتشر نکرده است.

اپل در رویداد WWDC 2023 در کنار هدست Vision Pro، از بزرگ‌ترین مک‌بوک ایر تاریخ یعنی مک‌بوک ایر 15 اینچی هم رونمایی کرد؛ محصولی که اکثر بررسی‌ها آن را تحسین کرده‌اند. بنابراین پیش‌بینی فروش مناسب این دستگاه هم احتمالاً در افزایش ارزش سهام اپل نقش داشته است.

۵۸۵۸

گروه تحریریه علوم پزشکی

با تمرکز بر علم و دانش پزشکی، من می‌خواهم مطالبی را ارائه دهم که به شما کمک کند تا سلامتی خود را حفظ کنید و بهبود بخشید.
دکمه بازگشت به بالا