رویدادها

سارق طلافروشی در شرق تهران دستگیر شد

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ رضا صادقی‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ روز گذشته متصدی یک واحد صنفی وقوع یک فقره سرقت طلا و جواهرات از مغازه‌اش را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داد که به دنبال آن ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو در محل حاضر شده و اقدامات خود را آغاز کردند.  

وی با اشاره به حضور ماموران در محل طلافروشی، گفت: با حضور ماموران در محل مشخص شد که متصدی طلافروشی پس از حضور یکی از مشتریان متوجه سرقت تعدادی از طلا و جواهرات داخل مغازه‌اش شده است. در همین راستا نیز تصاویر دوربین‌های مداربسته مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن مشخص شد سارق طلا و جواهرات زنی جوان بود که دقایقی قبل به عنوان مشتری وارد این واحد صنفی شده و از چندین قطعه طلا دیدن کرده است.

صادقی پور با اشاره به اقدامات ماموران پلیس گفت: با کسب این اطلاعات بلافاصله طرح مهار از سوی ماموران به اجرا درآمده و مشخصات این زن به دیگر گشت‌های انتظامی نیز اطلاع داده شد. سرانجام نیز ماموران پس از گشت‌زنی‌های مکرر و هدفمند، متهم را در محدوده خیابان «شیخ صفی» تهران مورد شناسایی قرار داده و بلافاصله درعملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.  

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی و بازرسی از متهم دستگیر شده، گفت: در جریان بازرسی از متهم دستگیر شده، چندین تکه طلای سرقتی از مغازه طلافروشی به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد. همچنین این زن نیز تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود اعتراف کرد.  

وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده دارای چندین فقره سابقه در امر سرقت بود، گفت: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و به این فرد به همراه پرونده متشکله و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. طلاهای مسروقه نیز به متصدی طلافروشی تحویل داده شد.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا