قدردانی وزیر بهداشت از رهبر انقلاب

وزیر بهداشت در نامه‌ای ضمن قدردانی از رهبر معظم انقلاب به دلیل پیام حکیمانه و عطوفت آمیز ایشان خطاب به کارشناس اورژانس شهرستان بابل که جان مادر و نوزادی گرفتار در برف را نجات داده بود، بر سنگین‌تر شدن وظیفه نظام سلامت به ویژه سازمان اورژانس در استمرار روحیه خدمت و مجاهدت تا حصول نتایج مورد انتظار مقام معظم رهبری تأکید کرد.

به گزارش اخبار ما و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متن نامه دکتر بهرام عین اللهی خطاب به رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای «ادام الله ظله الشریف»

سلام علیکم؛

پیام گرانقدر و سرشار از عنایت و عطوفت حضرتعالی در پی نجات جان مادر و نوزاد گرفتار در برف که از جانب رییس دفتر محترم  معظم له، حضرت آیت الله محمدی گلپایگانی به کارشناس اورژانس شهرستان بابل ابلاغ شد، مایه مباهات و نشان افتخار گرانقدری بر لوح ضمیر کارکنان نظام سلامت گردید. این پیام  امید بخش، حکیمانه و پدرانه، همکاران سختکوشم در سازمان اورژانس کشور را  که همواره برای نجات جان هموطنان‌مان در مجاهدتی دشوار و شبانه‌روزی به سر می برند، سراپا شوق و امید و سپاس کرد؛ خستگی تلاش‌های سربازان حضرتعالی در جبهه سلامت را از تن زدود و نیرو و توانی مضاعف بر پیکر  آحاد جامعه سلامت به ویژه همکاران دلسوز و خدوم سازمان اورژانس کشور دمید. بی‌تردید این عنایت مشفقانه، استمرار روحیه مجاهدت و ایثار در نظام سلامت و سازمان اورژانس را ضروری‌تر و  خادمان سلامت را به ادامه راه و حصول نتایج مورد انتظار حضرتعالی امیدوارتر می‌نماید.

از خداوند متعال که در این ماه مبارک، درهای رحمتش را به روی بندگان گشوده است، توفیق پیروی از رهنمودهای حکیمانه آن رهبر فرزانه را خواستارم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا