رویدادها

مصدومان درگیری دسته جمعی ماهان مرخص شدند

آفتاب‌‌نیوز :

دکتر سید محمد صابری شبانگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه عصر امروز با اورژانس تماس برقرار و اعلام شد بین دو گروه مسافران ۲ اتوبوس حامل مسافران غیرکرمانی در ماهان درگیری و نزاع اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه یک مرد ۴۴ ساله در این درگیری به دلیل وارد شدن ضربه به سر مصدوم شده بود که خوشبختانه بعد از درمان از مرکز درمانی مرخص شد.

وی ادامه داد: مصدوم ۳۸ ساله نیز به دلیل پارگی در پشت سر و گوش در حال دریافت اقدامات درمانی است که بزودی ترخیص می‌شود.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی کرمان گفت: در این حادثه همچنین یک زن دچار ایست قلبی تنفسی شده است.

وی اظهار داشت: پرسنل اورژانس بعد از اطلاع از این حادثه فوری به محل حادثه اعزام شدند و خدمات سی پی آر و احیای قلبی به این خانم ارائه و وی به مرکز بهداشتی درمانی منتقل شد.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی کرمان با بیان اینکه این بیمار در مرکز درمانی نیز اقدامات لازم را دریافت کرد ادامه داد:، اما متاسفانه اقدامات درمانی موثر واقع نشد و این فرد در نهایت فوت شد.

وی بیان کرد: طبق گزارش همراه وی که خود را نوه فرد متوفی معرفی کرده و طبق گزارش پزشکان معالج این خانم حدود ۷۲ ساله آثار عمل جراحی باز قلب روی قفسه سینه داشته است.

صابری گفت: فرد متوفی از اهالی استان هرمزگان و احتمالا شهرستان جاسک بوده است.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا