بین الملل

نتانیاهو پس از جلسه کابینه امنیتی: دشمنان خود را هدف قرار خواهیم داد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب پس از برگزاری نشست کابینه امنیتی اظهار کرد که «دشمنان خود را هدف قرار خواهیم داد و آنان بهای حملات خود را خواهند پرداخت».

به گزارش اخبار ما، بنیامین نتانیاهو در ادامه سخنان خود پس از برگزاری جلسه کابینه امنیتی گفت که «اختلافات داخلی ما را از واکنش علیه دشمنان منع نمی‌کند».

نخست وزیر اسرائیل ادامه داد: «به دشمنانمان ضربه خواهیم زد و آن‌ها بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد».

وی افزود: «تمایلی به تغییر وضعیت حاکم بر اماکن مقدس در قدس نداریم و خواستار آرام‌سازی اوضاع هستیم و قاطعانه علیه تندروهایی که دست به خشونت می‌زنند، عمل خواهیم کرد».

از سوی دیگر اسماعیل هنیه که در بیروت حضور دارد و امروز جلسه‌ای با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی داشت هشدار داد که ملت و گروه‌های مقاومت فلسطین در برابر تجاوزات صهیونیستی دست‌بسته نخواهند بود.

دبیرکل جهاد اسلامی تصریح کرد: تهدیدات دشمن، هرگز ما را نمی‌ترساند بلکه نیرو و همبستگی ما را افزایش می‌دهد.

از سوی دیگر، شماری از اعضای کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با شبکه 12 خواستار پاسخی سخت هم به گروه‌های فلسطینی هم به لبنان شدند و تأکید کردند که اجازه از بین رفتن توان بازدارندگی اسرائیل را نخواهند داد و بر سر حملاتی سخت علیه غزه اتفاق نظر شکل گرفته است.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا