بین الملل

پیام تسلیت رئیس رسانه‌ملی و معاون سیما در پی درگذشت رضا داوودنژاد

پیام تسلیت رئیس رسانه‌ملی و معاون سیما در پی درگذشت رضا داوودنژاد

رئیس سازمان صداوسیما و معاون سیما در پیام‌های جداگانه درگذشت هنرمند کشورمان، رضا داوودنژاد، را تسلیت گفتند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در پی درگذشت هنرمند کشورمان، رضا داوودنژاد، پیام تسلیتی به این شرح صادر کرد:

انالله و اناالیه راجعون

درگذشت بازیگر جوان و خوش اخلاق کشورمان، رضا داوودنژاد، کام ها را تلخ کرد.

آن مرحوم با بازی در نقش‌های مختلف در مجموعه هایی مانند «پشت کنکوری‌ها»، «باغچه مینو»، «زندگی به شرط خنده» و «متهم گریخت»، کوشید هموطنان خویش را شاد کند.

امروز همه با رفتنش، ناراحتیم. به خانواده هنرمند داوودنژاد، دوستان و علاقمندان آن مرحوم این فقدان را تسلیت گفته، برای آنان صبری سزاوار این غم و برای آن عزیز جوان سفر کرده، رحمت واسعه از درگاه الهی مسئلت می کنم.

همچنین معاون سیما نیز در پیامی درگذشت رضا داوود نژاد، بازیگر مردمی، خوشنام و توانای کشورمان را تسلیت گفت.

متن پیام محسن برمهانی به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت «رضا داوود نژاد» از هنرمندان مردمی، خوش‌نام و نام‌آشنای تلویزیون موجب تاسف و تألم اینجانب شد.

مرحوم رضا داوودنژاد با قلبی زلال و صاف، با اشتیاقی وصف‌ناپذیر علاقمند به ترقی و پیشرفت کشور بود.

او هنرمندی مردمی بود که در همه برهه ها، یار و همراه مردم بود و نقش آفرینی های خاطره انگیزش در سریال هایی چون «پشت کنکوری‌ها»، «باغچه مینو»، «زندگی به شرط خنده»، «متهم گریخت»، «من نه منم»، «نون و ریحون»، «فراموشی»، «پنچری»،‌ «زندگی شگفت‌انگیز است»، «بعد از آزادی»، «از سرنوشت ۴» و «نیکان» در یاد و خاطره ها باقی خواهند ماند.

اینجانب ضمن ابراز تاسف از فقدان این هنرمند مردمی و خوش نام، درگذشت رضا داوود نژاد را به خانواده آن مرحوم علی‌الخصوص پدر بزرگوارشان استاد علیرضا داوود نژاد، دوستان و جامعه هنری تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منان برای بازماندگان صبر جزیل خواستارم .

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا