سلامت

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

امیرمسعود عابدین: کیا K۴ مدل ۲۰۲۵، برخی از نشانه‌های ظاهری مدل K۳ معرفی شده در آگوست ۲۰۲۳ را به اشتراک می‌گذارد. K۳ از K۴ کوچکتر بوده و به عنوان جایگزین ریو شناخته می‌شود.

اطلاعات بیشتر درباره کیا K۳ در مقاله با «ریو» سایپا خاطره دارید؟ جدیدترین مدل این ماشین شگفت انگیز را ببینید! /عکس وجود دارد.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

طراحی کیا K۴ با توجه به آنچه در تیزرها می‌بینیم، بسیار متفاوت از مدل سراتو به نظر می‌رسد. طراحی چراغ‌ها مانند K۳ و K۵، کشیده شده و اکنون دارای خطوط عمودی نیز هستند. ستون عقب عجیب و غریبی که در تصاویر جاسوسی و رندرها وجود داشت، اکنون تایید شده است.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

دستگیره‌ درهای عقب دیگر جایی که قرار است باشند نیستند و در بخش پایه ستون پنهان شده‌اند. طراحی دنباله شیشه درب عقب هم عجیب و متمایز به نظر می‌رسد. مطمئناً این یک رویکرد طراحی غیر متعارف است، اما جای تعجب نیست، چرا که کیا اخیراً در سبک طراحی خود جسورانه عمل کرده است.

کیا سراتو به آخر خط رسید / پایان کار یک اسطوره

K۴ جدید بزرگتر از مدل سراتو یا فورته‌ای که قرار است جایگزین شود، به نظر می‌رسد. سدان‌های کیا اخیرا دستخوش تغییراتی در نامگذاری خود شده‌اند. مدل فعلی K۵ قبلاً اپتیما نام داشت، در حالی که کادنزا به K۷ تبدیل شد و سپس با K۸ جایگزین شد. مدل استینگر که یک لیفت بک بود نیز از بین رفته است.

این سدان آینده احتمالاً رقیب هیوندای النترا خواهد بود که در اواسط سال ۲۰۲۳ موفق عمل کرد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در اخبار ما مراجعه کنید.

۵۸۵۸

دکمه بازگشت به بالا