سلامت

۶ خواب رایج و معنای آنها/ رویای مرگ چه معنایی دارد؟

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاینزیگموند فروید، روانکاو معروف، رویاها را “جاده سلطنتیناخودآگاه را توصیف کرد و پیشنهاد کرد که با مطالعه محتوای آشکار رویاها می‌توانیم خواسته‌های پنهان و ناخودآگاهی را که منجر به روان رنجوری می‌شوند، کشف کنیم.

بیشتر بخوانید:

تصاویر فوق العاده از Gamescom 2022 را ببینید

ایلان ماسک صفحه فیلتر را برداشت!

تحلیل نمادهای رویا و معنا بخشیدن به آنها در فرهنگ عامه به منبعی برای سرگرمی و خود اندیشی تبدیل شده است. آیا رویاها معنی دارند؟ آیا می توانید خواسته ها و خواسته های ناخودآگاه خود را با تعبیر خواب خود بیاموزید؟

محققان دریافتند که شش رویا رایج شامل حمله یا تعقیب، دیر رسیدن، مرگ عزیزان، زمین خوردن، پرواز و مدرسه است.

تعبیر خواب سقوط چیست؟

رویاهای افتادن از ارتفاع بسیار رایج است. اگرچه یک افسانه رایج وجود دارد که می گوید اگر به خواب بروید در زندگی واقعی خواهید مرد، که درست نیست. در ادامه این گزارش، به معنای واقعی خواب های افتادن خواهیم بود.

افتادن در خواب نشانه آن است که چیزی در زندگی شما درست پیش نمی رود. این ممکن است به این معنی باشد که برای مثال باید در یک انتخاب تجدید نظر کنید یا در برخی از تصمیمات مسیر جدیدی را در نظر بگیرید.

راسل گرانت، نویسنده کتاب فرهنگ رویای مصور، می گوید: «به خواب رفتن یک اتفاق بسیار رایج است. این نماد ترس در زندگی واقعی است. شاید شکست در کار یا زندگی عاشقانه.

او اضافه می کند که پاییز اغلب نشان دهنده نیاز به رها کردن بیشتر و لذت بردن بیشتر از زندگی است.

6 خواب متداول و معانی آنها / خواب افتادن به چه معناست؟

او رویای برهنه شدن در جمع را دارد

پنی پیرس، نویسنده دیکشنری رویایی برای آدمک‌ها، معتقد است که دیدن برهنگی عمومی می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که احساس می‌کنید دروغگو هستید یا از آشکار کردن کاستی‌ها و کاستی‌های خود می‌ترسید.

تعقیب شدن در خواب چه تعبیری دارد؟

رویاهای تعقیب شدن توسط مهاجمان شناخته شده یا ناشناس می تواند وحشتناک باشد.

مترجمان رویاها اغلب پیشنهاد می کنند که چنین رویاهایی به این معنی است که شما سعی می کنید از چیزی در زندگی روزمره خود اجتناب کنید. تونی کریسپ، نویسنده فرهنگ لغت رویاها، معتقد است که تعقیب در خواب می تواند نشان دهنده تمایل به فرار از ترس ها یا خواسته های شما باشد.

از دست دادن دندان در خواب چه تعبیری دارد؟

پنی پیرس، نویسنده کتاب “فرهنگ لغت رویاها برای آدمک ها” معتقد است که از دست دادن دندان در خواب معانی مختلفی دارد. این ممکن است به این معنی باشد که شما نگران جذابیت یا ظاهر خود هستید. همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما در مورد توانایی خود در برقراری ارتباط نگران هستید یا ممکن است چیزی شرم آور گفته باشید.

تعبیر خواب مرگ چیست؟

مرگ یکی دیگر از موضوعات رایج در رویاها است که می تواند به ویژه آزاردهنده باشد. رویاپردازان گاهی اوقات خواب مرگ یکی از عزیزان را می بینند یا حتی خودشان می میرند. تعابیر رایج رویاها نشان می دهد که چنین رویاهایی منعکس کننده اضطراب در مورد تغییر یا ترس از ناشناخته هستند.

در رویا، لوری لونبرگ معتقد است که تغییر می تواند ترسناک باشد، مانند مرگ، زیرا – همچنین مانند مرگ – ما نمی دانیم “در طرف دیگر” تغییر چیست، به همین دلیل است که ذهن رویاپرداز تغییر را با مرگ یکی می داند.

227

دکمه بازگشت به بالا