عمومیبرترینهای کسب و کار

پوستر دیواری اتاق خواب را با پرده زبرا ست انتخاب کنید

مدل های جدید و زیبای پوستر دیواری اتاق خواب

برای انتخاب طرح مورد نظر در پوستر دیواری اتاق خواب حتما باید به فرم و نوع دکوراسیون داخلی تان دقت کنید و مطابق با آن پوستر دیواری را انتخاب کنید، در غیر این صورت نداشتن هماهنگی بین طرح پوستر دیواری و فرم دکوراسیون داخلی، فضای اتاقتان را کسل کننده می کند.

پوستر دیواری اتاق خواب برای والدین و نوجوان باید متفاوت باشد به همین دلیل کاغذ دیواری سه بعدی طرح های بیشمار و گسترده ای دارد، چرا که بسته به دکوراسیون، کاربرد فضا و افرادی که از آن محیط استفاده می کنند طرح های آن فرق خواهد داشت. کاغذ دیواری سه بعدی اتاق خواب با طرح های متنوع در کنار زیبایی، آرامش را باید به اتاق خواب شما هدیه دهد. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی متشکل از گل ، پتینه، کاغذ دیواری آبرنگی، طرح های فانتزی، چوب، کاشی و غیره است.

طرح های پوستر دیواری با توجه به هر سلیقه و مناسب هر دکوراسیونی است و استفاده از هر سبک از این طرح ها جلوه ای خاص به اتاق خواب می دهد. از طرح های آرامش بخشی همچون پوستر دیواری گل گرفته تا طرح های فانتزی و سه بعدی همه و همه قابلیت ست شدن با دکوراسیون تخت خواب و مبلمان اتاق خواب را دارد. فرقی نمی کند اتاق خواب شما چه فضایی داشته باشد می توانید هر طرحی که مد نظرتان است را در بین طرح ها بیشمار ما انتخاب و نصب کنید، اما خوب است بدانید که پوستر دیواری همانند پرده شید و زبرا دسته بندی و سبک های متنوع و رنگ ها و اشکال مختلف بسیاری دارد.

پوستر سه بعدی اتاق خواب

پوستر سه بعدی اتاق خواب از جمله مدل های جدید پوستر دیواری در دنیای دکوراسیون داخلی است که می تواند فضایی سه بعدی و کاملا زنده به دکوراسیون داخلی خانه شما بدهد. شما می توانید برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری و حتی دفتر کارتان از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کنید. نکته مهم برای استفاده از پوستر دیواری اتاق خواب این است که اگر فضای شما کوچک است، این مدل می تواند فضای اتاق شما را بزرگ تر از آنچه هست نشان دهد.

کاغذ دیواری سه بعدی به دو دسته کاغذی دیواری رولی و پوسترهای سه بعدی تقسیم بندی می شوند. کاغذ دیواری سه بعدی رولی بیشتر به شکل های حجمی هستند که تکرار شونده اند، اما کاغذ دیواری سه بعدی پوستری نقش های سه بعدی ای مانند درخت، ساحل، آسمان، جنگل و غیره دارند. در انتخاب و خرید پوستر دیواری باید دقت کنید که قابل شستشو باشد. این مدل پوستر دیواری ها بیشتر از جنس چرمی، پی وی سی، کاغذ های پاستل و غیره هستند.

چند نکته مهم در انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب

 • برای انتخاب طرح مورد نظر در پوستر دیواری اتاق خواب حتما باید به فرم و نوع دکوراسیون داخلی تان دقت کنید و مطابق با آن پوستر دیواری را انتخاب کنید، در غیر این صورت نداشتن هماهنگی بین طرح پوستر دیواری و فرم دکوراسیون داخلی، فضای اتاقتان را کسل کننده می کند.
 • به یاد داشته باشید روی دیواری که پوستر سه بعدی اتاق خواب نصب می کنید نباید هیچ گونه دیوارکوب، تابلو، لوازم تزئینی و غیره نصب شود، زیرا این کار باعث شلوغ شدن دیوار اتاق تان می شود.
 • برای نصب دیوارکوب بهتر است آن را در بالای دیوار و نزدیک به سقف و یا دیواری که پوشیده شده با پوستر دیواری نیست، نصب کنید.
 • یکی از مشخصه های اصلی پوستر اتاق خواب والدین این است که آرامش بخش بوده و حس امنیت را در شما ایجاد کند. یکی از بهترین مدل های پوستر دیواری سه بعدی برای اتاق والدین، استفاده از طرح دریا است.
 • یکی دیگر از طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب، استفاده از طرح شب است که می تواند حس آرامش را در شما ایجاد کرده و خوابی لذت بخش برای تان به ارمغان بیاورد.
 • کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان معمولا شامل تصاویری از طبیعت، گل های بهاری، درخت و غیره است. این طرح ها جزو طرح های آرامش بخش در دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانان می باشد.

پوستر اتاق خواب والدین

با وجود این که اتاق خواب ها در یک عرصه هستند اما اتاق خواب والدین باید از استقلال نسبی از سایر اتاق ها برخوردار باشد. این اتاق خواب به نام اتاق خواب اصلی نیز در طراحی خانه مسکونی خوانده می شود بنابراین انتخاب طرح و رنگ پوستر اتاق خواب والدین نیز بسیار مهم می باشد.

در شرایطی که وسعت فضا زیاد باشد اتاق خواب والدین شامل محل خواب، محل نشیمن، کمد های لباس، رختکن، سرویس بهداشتی می باشد، اما در خانه های کوچک تر برای مجموعه اتاق های خواب از یک سرویس بهداشتی به طور مشترک استفاده می شود. اگر اتاق خواب شما بزرگ بود می توانید از رنگ های تیره برای پوستر اتاق خواب والدین و همچنین طرح های شلوغ برای یک یا دو دیوار استفاده نمایید، اما اگر اتاق خواب شما کوچک باشد بهتر است از پوستر سه بعدی اتاق خواب برای بزرگ تر جلوه دادن فضا استفاده نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان

اتاق خواب نوجوانان می تواند به صورت مجموعه ای شامل اتاق های خواب و سرویس بهداشتی مشترک بین آن ها باشد. در طراحی اتاق های مجاور حمام باید دقت کرد با استقرار کمد ها در بدنه مشترک مانع از انتقال صدای مزاحم به داخل فضا شد. پیش بینی پنجره به منظور تأمین نور و دید مناسب اهمیت ویژه ای دارد. مخصوصا آفتابگیر بودن این اتاق ها در رابطه با کودکان در سن رشد قابل توجه است. محل پنجره باید طوری باشد که اشکالی در استقرار مبلمان اتاق خواب به وجود نیاورد.

بهتر است تخت خواب در مقابل در ورودی اتاق و در معرض دید یا چسبیده به پنجره نباشد، شما می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان و یا کاغذ دیواری اتاق نوجوان برای دیوار پشت تخت نیز استفاده نمایید. در اتاق خواب وجود فضای لازم برای بازی بچه ها و ایجاد قفسه و کمد برای جمع آوری وسایل آن ها بسیار مهم است .

نکات مهم در طراحی اتاق خواب

از آن‌ جایی که اتاق خواب یکی از ساده‌ ترین اتاق ‌ها در یک خانه است معمولا به آن توجه چندانی نمی‌ شود. یکی از اولین گام ‌های دستیابی به یک طراحی خوب داشتن نقشه کفی است که به خوبی طراحی شده است و مناسب نیاز های شما است، در این مرحله اصلا اندازه فضایی که در اختیار دارید مهم نیست. در این قسمت 7 نکته به شما معرفی می‌کنیم که به شما کمک می ‌کند تا بیش ‌ترین استفاده را از اتاق خواب خود بکنید و پوستر دیواری اتاق خواب خود را راحت تر انتخاب نمایید.

 • سعی کنید گردش و یا سرکیولاسیون اتاق را در یک سمت آن نگه دارید.
 • بر روی منظره اتاق خواب تمرکز کنید.
 • به خلوت و تنهایی خود توجه کنید.
 • با فضای بیرونی پیوند ایجاد کنید.
 • به چیدمان مبلمان اتاق توجه کنید.
 • نور و تهویه را افزایش دهید.
 • برای کار خود وقت بگذارید.

آشنایی با پرده زبرا:

پرده یکی از مهمترین اجزا در منازل و دیگر اماکن خصوصی است که در وحله اول باعث حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از دید افراد به داخل منزل میگردد و از طرفی تنظیم نور محیط و جلوگیری از تبادل حرارت را نیز برعهده دارد . اما اینها تنها تعریف و کاربرد اولیه برای پرده است و این روزها پرده زیبایی بخش هر مکانی است که دارای نورگیر و پنجره می باشد و یکی از اجزای بسیار مهم در دکوراسیون داخلی است و انتخاب درست و یا غلط آن می تواند تاثیر بسیاری در دکوراسیون و زیبایی محیط داشته باشد.

پرده زبرا نوع جدیدی از پرده می باشد که از ترکیب پارچه و تور با اشکال مختلف بصورت یک در میان تشکیل شده و عملکرد آن تقریبا مانند پرده کرکره های قدیمی می باشد. یعنی علاوه بر حرکت کامل به سمت بالا و پایین و باز و بسته شدن کامل، می توان با تنظیم آن در حالت بسته نیز تا ۵۰ درصد نور را از آن عبور داد. البته باید به این موضوع اشاره کرد که پرده زبرا از ظاهر بسیار زیباتری نسبت به کرکره برخوردار است و از نظر ظاهر اصلا قابل قیاس با یکدیگر نیستند.

پرده زبرا چیست؟

یکی از مدل های پرده های کرکره ای پرده زبرا می باشد. پرده زبرا در همه جای دنیا طرفداران زیادی دارد. پرده زبرا علاوه بر نوآوری، زیباست و همین مسئله موجب داشتن طرفداران بسیاری شده است. پرده زبرا از تور و پارچه تشکیل شده که به شکل راه راه های افقی می باشد و از دو لایه پرده ساخته شده است. برای ایجاد روشنایی از خارج مکان می توان پرده زبرا را طوری تنظیم نمود که نور از آن عبور کند. از پرده زبرا می توان در مکان های اداری یا در منزل استفاده کرد. این نوع پرده با استفاده از یک غلطک می تواند جمع و باز شود. استفاده ی آسان و زیبایی خاص پرده زبرا باعث شده مشتریان راضی باشند. از مزایای پرده زبرا می توان به سهولت استفاده، تنظیم نور، طرح های متنوع آن، دوام بالا، نصب آسان و بی دردسر، وزن سبک، قابلیت تنظیم با ریموت و برقی بودن، نظافت راحت آن و همه پسند بودن آن اشاره کرد.

خرید پرده زبرا

خرید پرده زبرا با توجه به سلیقه ی مشتریان می تواند در طرح ها و رنگ های متنوعی باشد. خوشبختانه در بازار این مدل پرده دارای تنوع زیادی است. در خرید پرده زبرا باید به اندازه و طول پرده دقت کنید. در موقع خرید پرده زبرا از فروشگاه های معتبر دیدن کنید چون علاوه بر کیفیت بهتر، مدل های زیادی را در مقابل خواهید داشت. برای خرید پرده زبرا به پارچه ی آن توجه کنید زیرا بعضی از مدل ها به صورت توری بوده که روشنایی بیشتری را به داخل منتقل می کند و بعضی به صورت پوشیده تر یا ترکیبی از این دو حالت موجود است که هر کدام برای محیط های خاصی ساخته شده است.

پرده زبرا با قیمت مناسب

پرده زبرا در قیمت های مختلفی وجود دارد که بر اساس طرح و مدل های آن می باشد. فروشگاه های پرده قیمت های مختلفی را در سایت خود قرار می دهند. پرده زبرا با قیمت مناسب را می توان در بعضی از فروشگاه ها پیدا کرد و اگر شما وقت مناسبی را صرف خرید پرده کنید می توانید پرده زبرا با قیمت مناسب تری تهیه کنید. برای خرید پرده، فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید و مدل و جنس پارچه ی پرده زبرا را از قبل تعیین کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

جدید ترین مدل پرده زبرا

امروزه مدل های زیادی از پرده زبرا موجود است که شما می توانید با توجه به محیطی که می خواهید پرده را نصب کنید، انتخاب کنید. دکوراسیون هر مکان نقش مهمی در تاثیر گذاری آن دارد مثلا برای مکان های اداری از مدل های کلاسیک با جنس نازک که روشنایی بیشتری از آن عبور کند، استفاده می شود. جدید ترین مدل پرده زبرا طرح های خاص و متنوعی دارد که می توان از آن در اتاق پذیرایی استفاده کرده یعنی مدل زیبایی نسبت به مدل کلاسیک آن دارد که برای انواع اتاق ها مناسب است.

 بعضی از جدید ترین مدل های پرده زبرا مناسب اتاق کودکان است ک با طرح های کودکانه و زیبا در بازار موجود است، طرح های رنگارنگ و کارتونی دارد که به زیبایی اتاق کودکان می افزاید. بعضی از مدل های پرده زبرا به صورت افقی جمع می شوند که در مناطق تفریحی و ویلایی بیشتر کاربرد دارند و هدف آن بیشتر زیبایی است تا حفظ حریم شخصی. برخی از مدل ها به صورت گل دار و مناسب انواع اتاق خواب و حال می باشد که به خانه رنگ زیبایی می دهد و می توان برای هر یک از پنجره ها یک مدل خاص انتخاب کرد.

دکمه بازگشت به بالا