برترینهای کسب و کارسلامت

بهترین مارک ژل لوبریکانت بر پایه آب

ژل لوبریکانت بر پایه آب، بهترین روان کننده هنگام رابطه جنسی است. این ژل بالاترین سازگاری را با بدن انسان دارد و حساسیت ایجاد نمی کند. تا انتهای متن با ما همراه بوده تا به تمام جوانب ژل روان کننده پرداخته همچنین بهترین مارک ژل لوبریکانت بر پایه آب را به شما معرفی کنیم.

ژل لوبریکانت چیست؟

ژل لوبریکانت یک ماده روان کننده برای هنگام دخول است که جهت لذت بخش تر بودن رابطه جنسی از آن استفاده می شود. بدن بسیاری از خانم ها هنگام رابطه جنسی، به طور نرمال مایع روان کننده تولید می کند اما استفاده از ژل لوبریکانت به آنها لذت و راحتی بیشتری هنگام دخول می بخشد. از این رو استفاده از این ژل، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

دلیل خشکی واژن چیست؟

در اینجا می خواهیم علل مهم خشکی واژن را برای شما بیان کنیم:

یکی از علل مهم خشکی واژن حین رابطه جنسی این است که قبل از شروع رابطه، پیش نوازی صورت نمی گیرد. بسیاری از بانوان نیاز به آمادگی قبل از رابطه جنسی دارند تا بتوانند معاشقه بهتری انجام دهند.

یکی دیگر از علل خشکی واژن، استرس و اضطراب زیاد است. معمولا در دفعات اول رابطه جنسی، نگرانی در مورد درد پاره شدن پرده بکارت و چگونگی انجام رابطه جنسی، باعث می شود بانوان استرس زیادی را تجربه کنند. هم چنین اگر بخاطر درگیری ذهنی دچار استرس یا اضطراب شوند، به سرعت با خشکی واژن روبرو می شوند. استرس باعث می شود ترشحات واژن خشک شوند و در پی آن درد و سوزش زیادی هنگام رابطه احساس کنند. به دنبال این جریان، استرس و اضطراب بیشتری به دلیل درد، سوزش و نرمال نبودن رابطه به بانوان غالب می شود.

هم چنین اگر هنگام پاره شدن پرده بکارت سوزش و درد شدیدی به وجود بیاید، ترشحات واژن خشک می شود. در این موقع استفاده از یک ماده روان کننده، در کیفیت رابطه جنسی بسیار تاثیر گذار است.

از دیگر علل خشکی واژن، می توان به یائسگی و کم بودن ترشحات طبیعی واژن به صورت مادرزادی اشاره کرد.

بهترین روش برای رفع خشکی واژن چیست؟

برای رفع مشکلات رابطه جنسی در اثر خشکی واژن، می توان از ژل لوبریکانت استفاده کرد. این ژل، به دخول و لذت رابطه جنسی کمک بسیار زیادی می کند. بعضی از افراد هنگام خشکی واژن، برای دخول راحت تر از آب دهان یا روغن های نامعتبر استفاده می کنند. بهتر است بدانید که استفاده از آب دهان باعث عفونت و در نتیجه سوزش و درد می شود. به جای استفاده از آب دهان یا روغن های نامعتبر، باید از ژل لوبریکانت برای روان شدن دخول استفاده کرد. این ژل، بهداشتی ترین روان کننده رابطه جنسی می باشد.

انواع ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت در سه نوع مختلف: لوبریکانت بر پایه آب، روغنی و سیلیکونی وجود دارد. در ادامه می خواهیم بهترین مارک ژل لوبریکانت بر پایه آب را به شما معرفی کنیم. برای آشنایی با این نوع ژل، با ما همراه باشید.

بر پایه آب

ژل لوبریکانت بر پایه آب طوری ساخته شده که هنگام تماس با آب، در آب حل می شود. به همین دلیل، این نوع لوبریکانت با بدن انسان بیشترین سازگاری را دارد و در بدن ایجاد حساسیت نمی کند. هم چنین باعث می شود PH واژن تنظیم شود که این امر موضوع مهمی برای بانوان می باشد. ژل لوبریکانت بر پایه آب، موجب پاره شدن کاندوم نمی شود. از این رو این ژل بهترین نوع لوبریکانت برای لذت بردن از رابطه جنسی می باشد.

بهترین مارک ژل لوبریکانت بر پایه آب

در حال حاضر، دو نوع لوبریکانت بر پایه آب با کیفیت، در بازار موجود می باشد: ژل لوبریکانت کدکس و ژل زرد ایموشن. برای تهیه این دو نوع ژل بهتر است اطلاعاتی در مورد ویژگی و نحوه عملکرد آنها داشته باشید تا برای انتخاب، به درستی تصمیم بگیرید.

ژل لوبریکانت کدکس: در ساختار این ژل، مقدار کمی الکل به کار رفته است تا از ابتلا به قارچ جلوگیری کند و هم چنین مصرف کنندگان دچار عفونت نشوند. هرچند هر دو این ژل ها کیفیت بالایی دارند، کدکس نسبت به ژل زرد ایموشن، کیفیت و هم چنین قیمت بالاتری دارد. در بین طرفداران ژل لوبریکانت، کدکس بهترین مارک ژل لوبریکانت بر پایه آب است.

ژل زرد ایموشن: این ژل لوبریکانت نیز مانند ژل کدکس، موجب روان شدن دخول هنگام رابطه جنسی می شود. تاریخ انقضای این ژل مانند ژل کدکس، حداقل دو سال می باشد.

لوبریکانت های سیلیکونی و روغنی چگونه عمل می کنند؟

ژل لوبریکانت روغنی: روان کننده های روغنی بر خلاف روان کننده های بر پایه آب، به ساختار کاندوم آسیب می رسانند و کاندوم را سوراخ یا پاره می کنند. از این رو خطر مبتلا شدن به بیماری های مقاربتی و بارداری هنگام استفاده از لوبریکانت روغنی وجود دارد. هم چنین برخی افراد برای روان شدن دخول از روغن هایی مانند روغن زیتون و غیره استفاده می کنند. جالب است بدانید روغن و لوبریکانت های روغنی، دقیقا برعکس لوبریکانت هایی که بر پایه آب هستند عمل می کنند.

این روان کننده ها باعث می شوند PH واژن غیر طبیعی شود و در نتیجه واژن بعد از زمان کوتاهی خشک می شود. در آخر به دلیل حل نشدن روان کننده های روغنی در آب، برای شستشوی آنها حتما باید از آب و صابون استفاده کرد.

ژل لوبریکانت سیلیکونی: این نوع لوبریکانت مانند لوبریکانت هایی که بر پایه آب هستند عمل می کند. به این صورت که تنظیم PH واژن را به هم نمی زند و به همین دلیل بدون نگرانی می توان از آن استفاده کرد. این نوع لوبریکانت مانند لوبریکانت های روغنی در آب حل نمی شود. به همین دلیل می توان هنگام رابطه جنسی در حمام یا در مجاورت آب از آن استفاده کرد. تنها مشکل لوبریکانت سیلیکونی این است که اگر با کاندوم های سیلیکونی برخورد داشته باشد، بافت کاندوم را دچار پارگی یا سوراخ می کند. به همین دلیل باید هنگام انتخاب لوبریکانت سیلیکونی، از کاندوم های سیلیکونی صرف نظر کرد.

عوارض ژل لوبریکانت بر پایه آب

به دلیل سازگاری بی نظیر ژل لوبریکانت بر پایه آب با بدن، هیچ گونه عارضه ای در مصرف کنندگان مشاهده نشده است. تنها موردی که وجود دارد این است که به دلیل وجود اندک الکلی که در ساختار آن به کار رفته است، هنگام استفاده از آن سوزش جزیی به وجود می آید. هرچند این سوزش در زمان کمی از بین می رود و مشکلی برای رابطه جنسی به وجود نمی آورد.

دکمه بازگشت به بالا