بین الملل

استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در ایلام با گرامیداشت شهادت شهید مرتض مطهری و روز معلم اظهار داشت: .


بیشتر بخوانید:

دانشگاهیان فرماندهان جنگ نرم جهاد هستند


وی با بیان اینکه اساتید دانشگاه با کار جهادی علمی و تفکر انقلابی نقش مهم و حیاتی در پیشرفت کشور و استان دارند، افزود: واحدهای دانشگاهی در اقصی نقاط کشور نسبت به سایر مراکز آموزش عالی نقش پررنگ تری دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، اساتید دانشگاه جنگ نرم بود و امروز در خط مقدم جهاد تبیین و روشنگری می بینیم.

وی تصریح کرد: در هیچ حوزه ای بدون حضور و حضور دانشگاه های با محوریت اساتید توسعه حاصل نمی شود و در استان ایلام نیز با عنایت ویژه نمایندگان ولی فقیه و استاندار ایلام شرایط لازم ایجاد شده است. تا اساتید دانشگاه وارد شوند و نقشه های بیشتری بسازند.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: تبیین و نشر آثار گرانبهای استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی در کنار آرمان های امام و مقام معظم رهبری در اولویت کاری است. دانشگاه آزاد اسلامی. و امروز با رهبری انقلابی و جهادی دیگران. تهرانچیجا و دیگر مسئولان دانشگاه، این مهم بیش از پیش در حال انجام است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا