رویدادها

اهتمام پلیس برای تأمین امنیت فرودگاه‌های کشور و مسافران نوروزی

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا گفت: از شروع طرح نوروزی تا امروز همکارانم در پلیس فرودگاه‌های کشور بر تأمین امنیت فرودگاه‌های سطح کشور و مسافران نوروزی اهتمام ویژه‌ای داشته‌اند.

به گزارش اخبار ما، سردار رضا بنی اسدی‌فر، ضمن تبریک حلول ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان در این ضیافت الهی اظهار کرد: باتوجه به فضای معنوی و آکنده از خیر و برکت ماه مبارک رمضان، امیدواریم همه مومنان و باورمندان به رحمت واسعه الهی در راستای خیرخواهی و تشویق به عمل صالح در این ماه عزیز و از جمله نیکوترین آن‌ها یعنی عمل به فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر، بیش از پیش گام بردارند، چراکه امر کردن به معروف و بازداشتن از منکر، همانگونه که از طرف خداوند قادر و متعال وعده شده ضامن بقای جامعه و موجب سعادتمندی و رستگاری مومنان است.

وی در ادامه به تشریح دستاوردهای پلیس فرودگاه‌های کشور پرداخت و اظهار کرد: از شروع طرح نوروزی تا امروز همکارانم در پلیس فرودگاه‌های کشور بر تأمین امنیت فرودگاه‌های سطح کشور و مسافران نوروزی اهتمام ویژه‌ای داشته‌اند.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا افزود: ۷۲۵۴ نفر از مسافران از پروازهای داخلی بهره بردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش یک درصدی داشته است.

وی تعداد مسافران پروازهای خارجی (ورودی و خروجی) را ۲۰۹۸ نفر بیان کرد و افزود: این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیانگر افزایش ۲۳ درصدی است.

سردار بنی‌اسدی‌فر اضافه کرد: با اقدامات موثر پیشگیرانه وقوع جرایم، در این حوزه شاهد کاهش ۱۰۰ درصدی سرقت‌ها به همت همکارانم در پلیس فرودگاه‌های کشور بوده و این درحالیست که به همان میزان کشفیات نیز کاهش داشته است.

این مقام ارشد انتظامی از همکاری خوب مردم با پلیس گفت و خاطرنشان کرد: نتیجه این همکاری کاهش ۸۱ درصدی کشفیات اقلام ممنوعه است.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار بنی اسدی فر در پایان افزود: کارکنان پلیس فرودگاه‌های سراسر کشور در آمادگی کامل برای تأمین نظم و امنیت مسافران نوروزی و خدمت به آنان هستند.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا