سلامت

دستگاه های تشخیصی پزشکی موردنیاز بیمارستان سلماس تامین می شود

اخبار ما/ آذربایجان غربی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دستگاه های مورد نیاز بیمارستان سلماس مانند تصویربرداری رزونانس مغناطیسی و همچنین تامین نیروی کار در دستور کار قرار دارد.

به گزارش اخبار ما، دکتر بهرام عین الهی امروز 30 اردیبهشت در جلسه شورای اداری شهرستان سلماس در سفر هیات دولت به آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم نوسازی بیمارستان فعلی سلماس افزود: 350 میلیارد تومان وام برای بیمارستان در حال ساخت سلماس در نظر گرفته شده است. 6 ماهه اگر پیشرفت قابل توجهی در پروژه صورت نگیرد قطعا پیمانکار و مجری این پروژه تغییر می کند چرا که در حال حاضر بهانه ای برای تاخیر در اجرای این پروژه با اعطای وام وجود ندارد.

وزیر بهداشت افزود: تجهیزات مورد نیاز بیمارستان سلماس مانند تصویربرداری رزونانس مغناطیسی و همچنین تامین انسانیت در دستور کار قرار گرفت و انشاالله به زودی شاهد تحول در این زمینه باشیم.

وی بیان کرد: دانشکده پرستاری سلماس باید امسال دانشجو پذیرش کند و به مسائل آموزشی توجه ویژه شود.

عین الهی گفت: بسیاری از مشکلات و مشکلاتی که در سفر ذکر شد در واقع نتیجه جنگ با جهان ثروتمند است چرا که بعد از گذشت 8 سال از دفاع مقدس هنوز جنگ تمام نشده و امروز جنگ اقتصادی وجود دارد که بسیار سخت تر از جنگ های دیگر

وی با بیان اینکه دولت آیت الله رئیسی مستقیماً مشکلات مردم را با حضور مستقیم در میان مردم می شنود و می بیند، افزود: سیستم توزیع یارانه قبلاً عادلانه نبوده و با تدابیر ویژه دولت سعی داریم منابع را در اختیار مردم قرار دهیم. مردم عادلانه.”

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه امروز دشمن به سمت مردم تیراندازی می کند، تاکید کرد: وی با آگاهی از قدرت مردم گفت: امروز وضعیت ایران قبل از ولیعهد بهتر از کشورهای اروپایی و آمریکایی است و این نشان دهنده قدرت ایران و مردم کشورمان با وجود کمبود امکانات نسبت به کشورهای اروپایی امروز با تاج مبارزه می کنند و ما وضعیت بسیار خوبی داریم و این وضعیت به دلیل قدرت مردم است، زیرا مردم برای مبارزه با این بیماری زحمت کشیده اند.

عین الهی خاطرنشان کرد: تلاش وزارت بهداشت برای بیمه همه مردم است و از این حیث در هفته گذشته بیش از 5 میلیون نفر تحت پوشش بیمه قرار گرفتند و امروز مردم به راحتی و رایگان می توانند تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرند.

وی تصریح کرد: پیری جمعیت امروز یک فاجعه است و رهبر معظم انقلاب نیز دغدغه آن را دارند و جا دارد با تدابیر ویژه اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

وزیر بهداشت با بیان اینکه تاریخ به مردم یک منطقه هویت می بخشد، گفت: منطقه سلماس دارای سابقه و هویت والایی است و نشان دهنده شخصیت مردم این منطقه است به ویژه این شهرستان 727 سال تقدیم انقلاب کرده است. نشان از شجاعت و دلاوری مردم سلماس دارد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا