بین الملل

رژیم صهیونیستی به نابودی غزه می‌بالد!

مای گولان، وزیر برابری اجتماعی رژیم صهیونیستی عنوان کرد که به نابودی غزه توسط نیروهای این رژیم «افتخار» می‌کند.

به گزارش اخبار ما، گولان در جلسه کنست گفت: ما از اینکه می‌گوییم می‌خواهیم ببینیم که سربازان ارتش اسرائیل، سنوار و تروریست‌هایش را دستگیر می‌کنند و آن‌ها را در نوار غزه تا سیاهچال‌های زندان‌های تشکلیات خودگردان می‌کشانند، شرمسار نیستیم.

وی ادامه داد: من به شخصه به ویرانی‌ها در غزه افتخار می‌کنم و هر کودکی تا هشتاد سال دیگر اینکه یهودیان چه کردند را برای نوادگان‌شان تعریف خواهد کرد.

گولان بیان کرد: هیچ قمری یا شاخه زیتونی در کار نیست. تنها شمشیری برای بریدن سر سنوار دراختیار داریم؛ این همان چیزی است که او از سوی ما دریافت خواهد کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه صورت‌گرفته و بیش از ۲۷ هزار شهید و ۶۶ هزار مجروح بر جای گذاشته است.

انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا