رویدادها

سرنوشت تلخ مرد گمشده در جنوب تهران

آفتاب‌‌نیوز :

اوایل امسال زن جوانی به شعبه نهم دادسرای جنایی مراجعه کرد و هنگامی که مقابل بازپرس عظیم سهرابی قرار گرفت، گفت: چندی قبل برادرم از خانه خارج شده، اما دیگر برنگشته و هر چقدر هم با تلفن همراهش تماس می‌گیرم در دسترس نیست؛ لطفا کمک کنید.

پس از تشکیل پرونده و ثبت شکایت، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با استعلام از بیمارستان و کلانتری‌های تهران ردپایی از مرد گمشده به دست نیامد، اما با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند که وی با یکی از دوستانش که به موادمخدر اعتیاد دارد، قرار ملاقات داشته است.

بدین ترتیب کارآگاهان مخفیگاه متهم پرونده را شناسایی کردند، وی در جریان تحقیقات با اظهارات ضد و نقیضی مدعی شد که از مرد گمشده خبری ندارد، اما این درحالی بود که شواهد نشان می‌داد، متهم سعی دارد تا با پنهان‌کاری تیم جنایی را گمراه کند.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه متهم پس از چندین ماه اواسط آذر ماه، به جنایت اعتراف کرد و گفت: روز حادثه با مرد گمشده در نیزار‌های قرچک قرار ملاقات گذاشتم؛ در آنجا مشغول مصرف موادمخدر بودم که ناگهان با او مشاجره لفظی پیدا کردم و درگیری میان ما رخ داد؛ در این میان ناگهان کنترل خود را از دست دادم سپس با سنگ چند ضربه به مرد گمشده وارد کردم و او را به قتل رساندم؛ پس از جنایت جسد را به بیابان‌های اطراف بردم و رها کردم.

پس از اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل مرد جوان، کارآگاهان پلیس آگاهی برای بررسی میدانی صحنه جنایت راهی محل حادثه شدند و ماموریت یافتند تا جسد مرد گمشده را کشف کنند.

متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا