هشدار مدیریت بحران به اهالی پایتخت

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با هشدار نسبت به طبیعت‌گردی به ویژه در ساعات بعد از ظهر، از شهروندان خواست از اتراق کنار رودخانه‌ها و ایستادن کنار درختان و سازه‌ها و بنا‌های سست و نیمه‌کاره پرهیز و دامداران هم از چرای دام در حاشیه رود‌ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.

هشدار مدیریت بحران به اهالی پایتخت
آفتاب‌‌نیوز :

حامد یزدی آنلاین بعد از ظهر پنجشنبه از صدور هشدار نارنجی هواشناسی مبنی بر تقویت ناپایداری‌های جوی با تاکید بر هشدار زرد قبلی خبر داد و گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از بعد از ظهر امروز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه تا روز شنبه ۲۶ خرداد ماه شاهد تقویت این ناپایداری خواهیم بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در ادامه با اشاره به وقوع باد شدید تا خیلی شدید و بروز گرد و خاک به ویژه در نیمه جنوبی و برخی مناطق غربی، گفت: به طبیعت گردان توصیه می‌شود از فعالیت‌های طبیعت گردی به خصوص در ساعات بعد از ظهر خودداری کنند و ذینفعان از استحکام سازه‌ها و بنا‌های سست و نیمه کاره و تابلو‌های تبلیغاتی مطمئن شوند و مردم از حضور کنار درختان کهنسال خودداری کنند.

یزدی آنلاین با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وقوع رگبار باران گاهی به صورت شدید، رعد و برق، در نقاط مستعد، بارش تگرگ به ویژه نیمه شمالی استان، گفت: از مردم عزیز می‌خواهیم پایان هفته از اتراق کنار رودخانه‌ها بپرهیزند و دامداران نیز از چرای دام در حاشیه رود‌ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.

وی عنوان کرد: تاکید مؤکد مدیریت بحران همچنان لایروبی مسیل‌ها، دهانه پل‌ها، کانال‌ها و آب‌رو‌ها است و از همه اعضای ستاد مدیریت بحران می‌خواهیم در آماده باش کامل باشند.

دکمه بازگشت به بالا