بین الملل

امیدوارم قهرمان جام ملت‌ها شویم/ کافا تورنمنت خوبی برای ماست+فیلم

کادرفنی فرقی بین تیم‌های پایین و بالای جدول نگذاشته است

کاپیتان تیم ملی گفت: امیدوارم تیم ملی در جام ملت‌های آسیا قهرمان شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، احسان حاج‌صفی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: فکر می‌کنم کمپ ۴ روزه را در پیش داریم و یک‌سری بازیکنان جدید دعوت شدند. آرزوی موفقیت برای آنها دارم و امیدوارم سالیان سال پیراهن تیم ملی را بپوشند، برای این کشور افتخارآفرینی کنند.

وی ادامه داد: تورنمنت کافا می‌تواند تورنمنت خوبی باشد. تیم‌های ملی عمان و ازبکستان حضور دارند و شرایط خوبی برای ماست. می‌تواند استارت خوبی برای آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا باشد و امیدوارم در این‌بازی‌ها و جام ملت‌ها قهرمان شویم.

کاپیتان تیم ملی در واکنش به اینکه درخشانترین فصل باشگاهی خود را سپری کرده، تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم که پس از جام جهانی وارد باشگاه شدم در بهترین شرایط قرار داشتم. الان هم در خدمت تیم ملی هستم و اگر از من استفاده شود سعی می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

حاج‌صفی درباره توجه بیشتری که در این اردوی تیم ملی به بازیکنان لیگ برتری شده، خاطرنشان کرد: این نشان می‌دهد که کادرفنی بازی‌های لیگ را دیده و هیچ فرقی بین تیم‌های پایین جدول و بالای جدول گذاشته نشده است. هر کسی که در تیمش درخشش داشته، مثمرثمر بوده و نمرات مثبت خیلی خوبی گرفته به اردو دعوت شده و امیدوارم سالیان سال برای تیم ملی بازی کند.

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا