حزب‌الله مواضع اسرائیل را بمباران کرد

به گزارش اخبار ما، شبکه المیادین در این باره گزارش داد که بیش از ۴۰ موشک از لبنان به سمت منطقه «الجلیل علیا» در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین پرتاب شده است.

منابع رسانه‌ای عبری‌زبان از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در این منطقه خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در این باره گزارش دادند که در این حمله منطقه «مِرون» و پایگاه استراتژیک آن هدف قرار گرفته شده است. این چندمین باری است که پایگاه استراتژیک مرون هدف حمله موشکی حزب‌الله لبنان قرار می‌گیرد.

به نقل از اخبار ما در همین راستا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی پایگاه کنترل هوایی مرون در «جبل الجرمق» را با چندین موشک هدف قرار دادند و اهداف مورد نظر مستقیما و به صورت دقیق مورد اصابت قرار گرفتند.

مقاومت لبنان از آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین علیه اراضی اشغالی و آغاز جنگ غزه، در راستای حمایت از ملت فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شهرک‌های هم مرز با لبنان و پایگاه‌های صهیونیست‌ها را هدف حملات موشکی قرار داده است.

پایگاه مرون در زمینه سازماندهی، هماهنگی و مدیریت تمامی عملیات هوایی به سمت سوریه، لبنان، ترکیه، قبرس و بخش شمالی و بخش شرقی دریای مدیترانه فعالیت دارد. این پایگاه مرکز اصلی عملیات پارازیت الکترونیکی در جهات مذکور است و تعداد زیادی از افسران و سربازان زبده صهیونیست در این پایگاه فعالیت می‌کنند.

311311

دکمه بازگشت به بالا