رویدادها

دستور ویژه فرمانده فراجا شرق استان تهران برای دستگیری عامل تیراندازی در ورامین

اخبار ما/تهران معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس شرق استان تهران گفت: صبح روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ فردی با استفاده از یک قبضه سلاح گرم اقدام به تیراندازی و قتل یک خانم در شهر ورامین و بلافاصله بوسیله یک دستگاه موتور سیکلت از محل متواری شد.

حسن زاده شهابی در گفت‌وگو با اخبار ما در خصوص خبر تیراندازی و خبر قتل در ورامین افزود: پس از آن پلیس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و در بررسی های اولیه مشخص شد  که قاتل از اتباع افغانستانی بوده که بدلیل اختلاف خانوادگی همسر خود را به ضرب گوله به قتل رسانده است.

این مقام مسئول بیان کرد: این فرد سپس به یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت مراجعه کرد و طی یک اقدام جنون آمیز یکی از دوستان همسرش را که وی هم خانمی از اتباع افغانستانی بود را با استفاده از سلاح گرم و شلیک گلوله با انگیزه های نا معلوم به قتل رساند.

گفتنی است در این رابطه با دستور سردار القاصی آنلاین، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از لحظات اولیه ارتکاب جنایت تیم های عملیاتی ویژه پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل تشکیل شد و اقدامات فنی و تخصصی خود را آغاز کردند.

در این اطلاعیه از شهروندان عزیز خواسته شده است گزارشات و اطلاعات خود در این خصوص با تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.
 
انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا