رویدادها

دستگیری بیش از ۱۷۰ حامل سلاح سرد و غیرمجاز در اسلامشهر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری ۱۷۴ نفر و کشف ۱۳۲ تیغه سلاح سرد در اجرای طرح برخورد با حاملان سلاح‌های سرد و غیرمجاز در این شهرستان خبرداد.

به گزارش اخبار ما، سرهنگ محمدرضا علیزاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با هدف ایجاد محیطی امن و در راستای برخورد با حاملان سلاح سرد و غیرمجاز و جمع آوری این سلاح‌ها به اجرا در آمد. مبارزه با انواع سرقت در شهرستان اسلامشهر نیز از دیگر اهداف این طرح بود.  

وی با بیان اینکه این طرح طی ۲۴ ساعت گذشته به اجرا درآمد، گفت: در این مدت مأموران موفق به دستگیری ۱۷۴متهم، کشف تعداد ۱۳۲تیغه انواع سلاح سرد و یک قبضه کلت کمری شده و ۱۹ سارق  سابقه‌دار را نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر ادامه داد:‌ همچنین در اجرای این طرح ۱۹ نفر از خرده فروشان مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند.  

علیزاده با اشاره به تشکیل پرونده‌های جداگانه برای افراد دستگیر شده در طول اجرای این طرح، گفت: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در خصوص برخی از این پرونده‌ها نیز همچنان در دستورکار ماموران قرار دارد.  

وی با با تاکید بر اینکه اجرای چنین طرح‌هایی ادامه خواهد داشت و مقطعی نیست، گفت: پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی موجود با قانون شکنان برخورد خواهد کرد تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد.

انتهای پیام

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا