رویدادها

عمل به تکلیف وظیفه‌ی هر مسئول است/ مردم قضاوت خوبی از عملکرد پلیس دارند

اخبار ما/آذربایجان شرقی فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران عمل به تکلیف را وظیفه‌ی هر مسئول عنوان کرد و گفت: مسئولیت‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران یک ودیعه الهی است باید در کسب رضایت خدا و در امتداد آن در کسب رضایت مردم تلاش کرد.

سردار احمدرضا رادان، پنجشنبه،۲۱ اردیبهشت ماه، در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مردم خوب می‌بینند و خوب قضاوت می‌کنند و برابر آیه شریفه “الذین ان مکّانهم” بهترین افراد کسانی هستند که خودشان را نبینند و به خودشان فکر نکنند و در گذشته و آینده تکیفشان در خدمت برای مردم و جلب رضایت خداوند باشد سعادتمند خواهند بود .

وی در ادامه مردم کشور و استان آذربایجان شرقی را شایسته بهترین تکریم‌ها و خدمات دانست و گفت: خادمان مردم در مجموعه فراجا هم قسم شده‌اند تا آسایش خود را فدای امنیت و آرامش آن‌ها کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

سردار رادان با بیان اینکه مردم قضاوت خوبی از عملکرد پلیس دارند، تاکید کرد: خادمان مردم در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی همواره در کنار مردم بوده و برای رفاه، امنیت و آرامش آن‌ها تلاش کرده‌اند و رضایت قاطبه مردم قدرشناس انگیزه و انرژی ما را برای خدمت به آن‌ها دوچندان می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تغییر فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: بیش از چهار سال است که سردار “عبدی” توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و نجیب آذربایجان شرقی را پیدا کرده بود و توانست در این مدت اقدامات بسیار خوبی انجام دهد به گونه‌ای که همه مسئولان ، مدیران، اعضای شورای تامین و مردم از وی رضایت دارند.

وی گفت: سردار عبدی توانست با همراهی و حمایت های معنوی خانواده صبورش در 42 سال خدمت در رده‌های مختلف فراجا با اخلاق، قاطعیت و مدیریت خوب ماموریت‌های محوله را به سرانجام برساند و ما را در انتخاب فرمانده جدید به دقت و تامل زیاد فرو ببرد تا در بین گزینه‌های مختلف به سردار محمدی رسیدیم که فرزندی از همین خطه و سرزمین است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پایان عنوان کرد: از فرمانده جدید انتظامی آذربایجان شرقی انتظار داریم برخورد قاطعانه با اشرار و قانون شکنان را به عنوان یک مطالبه مردمی جزو اولویت‌های اول خود قرار دهد و با همت و همدلی این استان برای افراد هنجارشکن و مجرمان ناامن و برای عموم مردم امن و در آرامش کامل باشد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، در پایان این مراسم با تقدیر از تلاش‌های سردار حسین عبدی فرمانده سابق، سردار علی محمدی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

عمل به تکلیف وظیفه‌ی هر مسئول است/ مردم قضاوت خوبی از عملکرد پلیس دارند

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا