استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون ویلا

چمن مصنوعی در طرح و رنگ های مختلفی نیز موجود است که این امر می تواند احساس یک محیط طبیعی را شبیه سازی کند. چمن مصنوعی بدلیل عدم نیاز به کاشت و آبیاری و نگهداری می تواند حس یک باغ و فضای سبز را به شما بدهد. اگر در منزل خود فضایی دارید که می توان از چمن مصنوعی استفاده کرد، پیشنهاد می شود یک محیط نشاط آور برای خود فراهم کنید.

ایده های چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

چمن مصنوعی نه تنها به اتاق بازی فرزندان شما رنگ می بخشد، بلکه به عنوان یک سطح نرم و لطیف برای محافظت از کودک شما در برابر آسیب های ناشی از برخورد مستقیم با زمین در هنگام بازی عمل می کند و می تواند مکانی مناسب برای کودکانی باشد که به طور منظم در اتاق خود بازی می کنند.

علاوه بر این، زمانی که شما از چمن مصنوعی برای تزئین اتاق کودک خود استفاده می کنید، دیگر جای نگرانی بابت کثیفی ها و لکه های ناشی از مداد رنگی نیست؛ زیرا برخلاف فرش هیچ گونه لکه و کثیفی روی چمن مصنوعی باقی نمی ماند و می توانید با استفاده از یک دستمال مرطوب ناحیه مورد نظر را پاک کنید.

استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی ظاهری بسیار شیک و چشمگیر داشته و اکثریت افراد به دنبال ایده و طرز استفاده از آن در محیط خود هستند. بنابراین، اگر علاقه مند به ایجاد فضای سبز و طبیعی در خانه خود هستید، چمن مصنوعی ویلا  می تواند ایده بسیار خوبی باشد؛ زیرا این محصول به راحتی در هر فضایی قابل نصب است و می تواند یک محیط طبیعی برای شما به ارمغان بیاورد.

دکوراسیون بالکن

اگر در آپارتمان زندگی می کنید، ایجاد فضای سبز در بالکن یک راه حل عالی برای اضافه کردن رنگ و زیباسازی محیط اطراف شماست اما از آنجایی که گیاهان طبیعی نیاز به آبیاری دارند، به مرور زمان ممکن است با مشکلاتی از قبیل نفوذ نم و رطوبت به طبقات پایین مواجه شوید. از این رو، ما به شما پیشنهاد می کنیم برای طراحی دکوراسیون بالکن خود از استفاده کنید. علاوه بر استفاده از چمن مصنوعی در کف، شما می توانید دیوار بالکن خود را با استفاده از دیوار سبز مصنوعی تزئین کنید و احساس بهتری در زمان استراحت در بالکن یا تراس خود داشته باشید.

دکوراسیون  پاسیو

در بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها بخشی به نام پاسیو وجود دارد که به نوعی به آن حیاط خلوت نیز می گویند. استفاده از بسیار جذاب است و می تواند تحولی از نظر دکوراسیون در منزل شما ایجاد کند. همچنین، استفاده از دیوار سبز مصنوعی در این بخش پیشنهاد می شود. به طور کلی، استفاده از رنگ های نشاط آور همچون سبز که رنگ اصلی چمن مصنوعی محسوب می شود می تواند بر روحیه شما بسیار اثرگذار باشد و بهترین مکان برای تخلیه انرژی های منفی روزانه خواهد بود.

  1. چمن مصنوعی در آشپزخانه

این روزها آشپزخانه بخشی از پذیرایی و اتاق نشیمن محسوب می شود که برای زیبا به نظر رسیدن آن باید از رنگ های روشن و گیاهان طبیعی استفاده شود تا افرادی که بیشترین ساعت روز خود را در آشپزخانه به سر می برند، محیطی خسته کننده نباشد. اما به دلیل محیط گرمی که آشپزخانه دارد، نگهداری از گل های طبیعی سخت می باشد. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم، از چمن مصنوعی و دیوار سبز مصنوعی برای تزئین آشپزخانه خود استفاده کنید.

  1. چمن مصنوعی روی دیوار

یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی که توسط معماران ترویج پیدا کرده است استفاده از این محصول روی دیوار می باشد. این ایده برای افرادی مناسب است که دیوارهای آنها قدیمی باشد و بخواهند با استفاده از چمن مصنوعی دیوارهای خود را بپوشانند. علاوه بر این، استفاده از این محصول باعث ایجاد فضای آرامش بخشی در خانه شما می شود و هر بار که از پله ها بالا یا پایین می روید، احساس بهتری در شما ایجاد می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه نمایید.

  1. ایده چمن مصنوعی در اداره

بسیاری از مطالعات در صنعت طراحی داخلی نشان داده است که استفاده از می تواند تأثیر عمیقی بر خلق و خوی و عملکرد افراد داشته باشد. کار در یک محیط امن و آرام همیشه باعث افزایش رضایت کارکنان و در نتیجه بهره وری آنها می شود، در این صورت نصب چمن مصنوعی در ساختمان های اداری هم برای کارمندان و هم برای کارفرمایان مفید خواهد بود. همچنین بکارگیری دیوار سبز مصنوعی برای محیط های کاری بسیار زیبا خواهد بود.

یکی از کاربردهای اصلی چمن مصنوعی استفاده از آن در طراحی روف گاردن می باشد. این محصول به دلیل مقاومت بالایی که دارد در برابر تغییرات جوی سازگار بوده، به همین دلیل مناسب برای فضاهای باز می باشد. با چند گیاه طبیعی می توانید ترکیبی متفاوت از چمن مصنوعی و گیاهان در بام خانه خود داشته باشید.

  1. ایده چمن مصنوعی در فروشگاه

به دلیل کاربردهای متعدد چمن مصنوعی استفاده از این محصول به خانه و یا ادرات ختم نشده و در مراکزی تجاری و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اکثریت فروشگاه ها تلاش خود را می کنند تا از وسایل تزئینی لوکس در محیط خود استفاده کنند. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم، در کنار این متریال تزئینی از چمن مصنوعی هم استفاده کنید. اگر به فروشگاه‌های پوشاک بچه توجه کرده باشید، متوجه خواهید شد در اکثر آن‌ها برای پوشش کف ویترین از چمن‌ مصنوعی استفاده می کنند.

ازجمله مکان‌های دیگری که می‌توانید از چمن مصنوعی دیواری استفاده کنید، می‌توان به محیط‌های همچون کافه، رستوران و حتی دیوارهای حیاط و … اشاره کرد. همه‌چیز به شما بستگی دارد که می‌خواهید در کجا و چگونه از چمن مصنوعی استفاده کنید.

قیمت چمن مصنوعی

از آنجایی که این محصول در انواع مختلفی همچون و در بازار به فروش می رسد، قیمت هر یک با هم متفاوت می باشد. از این رو، قیمت چمن مصنوعی یکی از موارد مهمی می باشد که باید در زمان خرید به آن توجه کرد. هزینه این محصول به عواملی مانند کیفیت، نوع برند، کارخانه تولیدی، جنس نخ و الیاف مورد استفاده و … بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با در مدل امروزه استفاده از چمن مصنوعی صرفاً به زمین‌ فوتبال محدود نمی‌شود و در طراحی فضای داخلی منزل نیز استفاده می شود. این مطلب گروه شادمگ در خصوص کاربرد چمن مصنوعی را از دست ندهید.

چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی به محصولی گفته می شود که از الیاف غیرطبیعی ساخته شده ولی می توانند مانند چمن طبیعی بنظر می رسد. از این محصول می توانید در زمین های ورزشی و در هر شرایط آب و هوایی استفاده کنید.

اما امروزه اغلب افراد از آن برای تزئین فضای داخلیو خارجی منزل خود استفاده می کنند در واقع جاهایی که امکان رشد و نگهداری از چمن طبیعی وجود نداشته باشد.

امروزه استفاده از چمن های مصنوعی در زیباسازی محوطه ها نقش اساسی دارند. این محصولات به واسطه عدم نیاز به نگهداری و همچنین آبیاری، جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی می باشند.

چمن های مصنوعی بسته به نوع الیاف به کار رفته و یا نحوه ساخت، در انواع مختلفی از جمله چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی تولید می شوند.

انواع کاربرد چمن مصنوعی

چمن ‌مصنوعی ورزشی

از چمن ‌مصنوعی ورزشی در زمین های بازی گلف، تنیس، استادیوم ها، زمین فوتبال، راگبی استفاده می‌شود. برای زمین‌ های مینی فوتبال و در مدارس نیز کاربرد زیادی دارد.

بسته به نوع ورزش، لازم است ارتفاع چمن را در نظر داشته باشید. مثلا از چمن مصنوعی فوتبالی به واسطه لزوم ضربه پذیری بالا، لازم است از بین چمن های ارتفاع بلند و ضخیم انتخاب شوند. هرچقدر ارتفاع یک چمن مصنوعی بالاتر باشد، میزان ضربه پذیری آن نیز بالاتر خواهد بود.

برخی اوقات به منظور افزایش تراکم و ضربه پذیری چمن های فوتبالی از پر کننده هایی مانند سیلیس و گرانول مابین الیاف چمن مصنوعی استفاده می شود. چمن مصنوعی 50 میلیمتری Ms pro یکی از بهترین چمن های مصنوعی ورزشی با ساختار نخ هلندی است که توسط شرکت خانه چمن به بازار عرضه شده است.

از آنجا که ابعاد زمین های ورزشی بزرگ است، پیش از سفارش چمن مصنوعی ابتدا لازم است، متراژ زمین به دقت اندازه گیری شده تا بافت چمن مصنوعی بنا به ابعاد مورد نظر صورت گیرد.

چمن‌ مصنوعی تزئینی

چمن های مصنوعی تزئینی یکی از معروف ترین دسته چمن های مصنوعی هستند که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند. این مدل چمن ظرافت و شباهت بیشتری به چمن طبیعی داشته و برای زیباسازی محیط های مختلف استفاده خواهند شد.

این محصولات در انواع مختلفی از جمله بهاره و پائیزه، تک بافت و یا دوبافت تولید می شوند. چمن های مصنوعی دوبافت در کنار الیاف اصلی خود، از الیاف کمکی نیز استفاده می نمایند.

علاوه بر این ارتفاع نخ بکار رفته در تولید این چمن ها بسته به نوع کاربرد چمن مصنوعی متفاوت می باشد.

چمن ‌مصنوعی برای بالکن و تراس

یکی از کاربردهای جذاب چمن مصنوعی، استفاده در زیباسازی تراس و بالکن می باشد. با توجه به اینکه آپارتمان های امروزی همگی دارای فضای بالکن و یا تراس هستند، کمی خلاقیت در محوطه سازی این محیط ها می تواند لذت بودن در محیطی دلنشین را برای شما فراهم نماید.

در هنگام استفاده از چمن مصنوعی تراس توجه داشته باشید که داشتن شیب مناسب برای خروج آب از کف شور در چنین فضاهایی ضروری است. در صورت عدم وجود خروجی آب، چمن مصنوعی به مرور زمان پوسیده و از بین خواهد رفت.

به دلیل اینکه در فضای بالکن و تراس ممکن است پا برهنه باشید و یا کودک شما در این فضا بازی کند بهتر است چمن مصنوعی نرم و لطیف، پرز بلند و پر تراکم انتخاب کنید.

علاوه بر این، استفاده از دیوار پوش سبز (گرین وال) و همچنین قلوه سنگ های درشت، میتواند جلوه بی نظیری در محوطه بالکن و یا تراس شما ایجاد نماید.

چمن ‌مصنوعی برای حیاط

یکی دیگر از کاربرد چمن مصنوعی استفاده در محوطه سازی حیاط می باشد. چمن مصنوعی می تواند گزینه ایده آل برای ایجاد یک باغ کوچک در حیاط منزل باشد.

انتخاب چمن مصنوعی به عنوان جایگزین چمن طبیعی، شما را از سر و صدای آزاردهنده ماشین چمن زنی و نگهداری آن بی نیاز می کند. طراحی و نصب چمن مصنوعی حیاط و باغ به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد.

طراحان این حوزه بسته به متراژ و ابعاد حیاط، می توانند بهترین ایده را برای دکوراسیون به شما پیشنهاد دهند. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از سنگ یا واش بتن حیاط را تزئین کنید.

برای این منظور از چمن بین سنگی نیز استفاده می شود. چمن بین سنگی نوعی چمن است که مابین شیارهای سنگ قرار خواهد گرفت.

چمن مصنوعی برای زیر درختان و بوته ها

از کاربرد چمن مصنوعی زیباسازی زیر درخت و بوته ها در فضاهای شهری و همچنین ویلا و تالار نیز است. یک مزیت چمن مصنوعی زیر درخت این است نیاز به آفتاب برای رشد ندارد.

در صورتی که چمن طبیعی زیر سایه درختان به دلیل عدم وجود نور آفتاب به صورت لکه دار و نامنظم رشد می کند. برای این منظور چمن در کنار مناطق انتخاب شده قرار گرفته و سپس طبق اندازه تنه درختان برش می خورد.

برای نهایی کردن این ایده سعی کنید از عناصر تزئینی همچون سنگ ریزه های سفید در کنار تنه درخت یا بوته استفاده کنید. نصب این مدل به برشکاری نیاز دارد و باید سطح باغچه مسطح شود و علف هرز کنده شود. برای این منظور می توانید از انواع چمن های مصنوعی تزیینی باغچه استفاده کنید.

ولی بهتر است خیلی ارتفاع زیادی نداشته باشد تا از نظر نظافت کار را برای شما دشوار نکنند.

کاربرد چمن مصنوعی بین سنگ و موزاییک

آیا دوست دارید طراحی و دیزاین زیبا اطراف سنگ فرش هایتان داشته باشید؟ پیشنهاد می شود از چمن مصنوعی برای تزئین آن ها استفاده کنید.

برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

لایه ای مسطح از بتن را بر روی سطح مورد نظر اجرا کنید و اجازه دهید بطور کامل خشک شود.

سنگ فرش ها را طبق ایده ی از پیش طراحی شده بر روی سطح بتنی تثبیت کنید. این فرآیند نیاز به تخصص دارد. میزان عمق ایده آل سطح سنگ فرش تا کف بتنی ۱ تا ۲ سانتیمتر است و همچنین فاصله و پهنای میان سنگ فرش ها نیز سلیقه ای است.

استفاده از عمق های بیشتر شما را ملزم به استفاده از چمن های مصنوعی بلند تر می کند که سبب می شود هزینه بیشتری را بپردازید. معمولا از چمن مصنوعی 25 میلیمتر برای بین سنگی استفاده میشود.
چمن را مطابق با شیار مابین سنگ فرش ها برش داده و با استفاده از چسب ما بین سنگ فرش ها بچسبانید. باید همیشه چمن از سطح سنگ فرش به اندازه 5 میلمیتر بالاتر قرار بگیرد.

یکی از بهترین چمن های مصنوعی برای نصب بین سنگی از لحاظ ارتفاع و قیمت در بازار چمن های مصنوعی چمن مصنوعی 25 میلیمتری لومیا می باشد.

چمن مصنوعی برای تالار و باغ ها

برای ایجاد فضایی دلنشین و سرسبز در تالارها، می توانید از چمن مصنوعی استفاده کنید. در مناطقی که شرایط آب و هوایی مساعد و مناسب رشد چمن طبیعی نیست و یا برای صرفه جویی در مصرف آب، این محصول بسیار مناسب است.

ظاهر یکدست و زیبا دارد و در چهار فصل سال سرسبز و بهاری خواهد بود. برای نصب چمن مصنوعی باغ باید خاک را کوبیده و سطح را صاف کنید. برای نصب چمن مصنوعی باغ لازم است زیرسازی آن توسط سیمان انجام شود تا فرایند چسباندن چمن راحت تر صورت گیرد.

توجه داشته باشید که هر چه ارتفاع چمن مصنوعی بکار رفته بلند تر باشد، نظافت آن نیز دشوار تر خواهد بود. چرا که نفوذ زباله های ریز تر به داخل الیاف بلند چمن مصنوعی نظافت آن را دشوار تر خواهد کرد.

چمن مصنوعی برای دور استخر

یکی از بهترین ایده ها برای زیباسازی استخر در ویلاها، ایجاد فضای سبز است. با کاربرد چمن مصنوعی می توان محیطی زیبا و سرسبز در کنار استخر ایجاد نمود. استفاده از چمن های مصنوعی پرز بلند و پر تراکم برای این منظور بهتر است.

اما اگر محدودیت صرف هزینه دارید، می توانید از چمن های مصنوعی موکتی استفاده نمائید. توجه داشته باشید که اگر تردد بسیار بالایی در محوطه خواهید داشت، چمن های موکتی انتخاب مناسبی نخواهند بود. بهتر است از انواع پر تراکم تر و بلند برای مکان های پر تردد استفاده نمائید.

چمن‌ مصنوعی برای روف گاردن

یکی از بهترین و جذابترین ایده‌ها برای زیباسازی روف گاردن استفاده از چمن ‌مصنوعی است. شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی محیطی زیبا و سرسبز را برای مدت زمان طولانی برای خود ایجاد نمائید.

چمن مصنوعی را می ‌توان به صورت نصب تخت و یا بین سنگی و حتی نا منظم در محیط روف گاردن استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی با چمن مصنوعی

ایده های بسیاری وجود دارد که می توانید از این محصول زیبا و پر کاربرد استفاده برده و فضای زیبایی ایجاد کنید. برای مثال استفاده از چمن های ارتفاع پایین مانند چمن مصنوعی 11 میلیمتری ونوس در زیباسازی دیوارها و پله ها یکی از این کاربردهای جذاب این محصول است.

کاربرد دیگر چمن مصنوعی استفاده به عنوان پادری و یا کف آسانسور می باشد که ایده بسیار زیباییست. کاربردهای بسیاری از جمله تزئین روی میز غذاخوری در ویلا و همچنین تزیین صندلی و وسایل دیگر به وسیله چمن و هزاران ایده جذاب دیگر وجود دارد.

کاربرد چمن مصنوعی برای حیاط خلوت

در برخی خانه های ویلایی و حتی آپارتمان ها حیات خلوت وجود دارد. این فضا می تواند برای گذراندن اوقات خوش در کنار دوستان و خانواده فضای خوبی باشد.

برای اینکه بتوانید لذت بیشتری از در کنار هم بودن ببرید بهتر است از چمن مصنوعی برای حیات خلوت استفاده نمایید. اینکار می تواند با حداقل هزینه ظاهری زیبا و دلچسب درون خانه تان ایجاد کند.

 چمن مصنوعی برای راهرو و لابی

راهرو های بزرگ و یا لابی هتل ها می تواند مکان مناسبی برای نصب چمن مصنوعی باشند. این محصول فقط به عنوان کف پوش استفاده نمی شود و می توانید برای تزئین دیوار هم از آن استفاده نمایید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ترکیب آینه و چمن مصنوعی می تواند فضای بسیار زیبا و لوکسی را برای دیوارهای راهرو یا لابی در منزل یا محل کار شما ایجاد نماید.

چمن مصنوعی برای اتاق بازی کودک

چمن مصنوعی دارای الیافی نرم و انعطاف پذیر است. بنابراین گزینه مناسبی برای کف پوش اتاق بازی کودکان است.

بچه ها می توانند در یک محیط امن و در جلوی چشمان شما به بازی و سرگرمی مشغول باشند بدون اینکه آسیبی به آنها وارد شود.

چمن مصنوعی روی پله

پله ها یکی از مکان هایی است که می توانید بر روی آنها چمن مصنوعی نصب کنید. اینکار علاوه بر اینکه در زیبا شدن دکوراسیون داخلی شما موثر است، می تواند از از آسیب دیدن جدی هنگام افتادن از روی پله ها بکاهد.

همچنین می توانید بر روی دیوار راه پله ها هم از این محصول استفاده کنید و با ترکیب گیاهان طبیعی و گلها فضای شیک و دلچسبی به وجود آورید.

چمن مصنوعی برای اتاق خواب

آیا تا به حال فکرک رده اید که یکی از کاربرد چمن مصنوعی میتواند پوشش کف اتاق خواب باشد.

باید بگویم افراد زیادی هستند که فقط با قرار دادن یک تکه چمن مصنوعی ظاهر اتاق خواب شان را کلی تغییر داده اند و این تغییر کوچک می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و آرامش این مکان داشته باشد.

بهتر است از مدل هایی استفاده کنید که الیاف بلندتری دارند و نرم تر هستند. می توانید این مدل را بصورت آنلاین از فروشگاه چمن مصنوعی حیاط سبز بام سبز خرید کنید.

کاربرد چمن مصنوعی برای حمام و سرویس بهداشتی

شاید برای تان کمی عجیب باشد که بخواهید از چمن مصنوعی در حمام یا سرویس بهداشتی استفاده کنید!

اما خیلی از مشتری های ما هنگام مراجعه یا تماس تلفنی درخواست بهترین مدل چمن مصنوعی برای حمام و سرویس بهداشتی خانه شان را دارند. این واقعا ایده جالبی است و می توانید آن را امتحان کنید.

چمن مصنوعی، تلطیف کننده محیط های اداری

تقریبا همه ما کار در فضای بسیار رسمی، جدی و حتی پرتنش اداری را تجربه کرده‌ایم. در محل کار، کارکنان و ارباب رجوع آنها در چارچوب ضوابطی از پیش تعیین شده، در ساعاتی مشخص، کاری معین را انجام می‌دهند.

چنین فضایی می‌تواند تا حد زیادی خشک و غیرمنعطف باشد. سوال اینجاست آیا با اعمال تغییراتی اندک در دکوراسیون و عناصر تشکیل دهنده محیط می‌توان نشاط و طراوت را به چنین فضایی اضافه کرد؟

در بسیاری موارد، قرار دادن چند گلدان گل طبیعی تاثیری ملموس بر تلطیف فضای کار دارد. اما در اینجا قصد داریم پیشنهاد منحصر به فرد دیگری را به فهرست اقلام نشاط آور محیط کاری اضافه کنیم: «چمن مصنوعی!».

نصب چمن مصنوعی در نقاط مشخصی از محیط کار تا حد بسیار زیادی در آرامش فضای کار تاثیرگذار است. با افزودن ظاهری تازه و به روز به یک اتاق کنفرانس یا سالن انتظار می‌توانید تغییری اساسی در آنها ایجاد کنید.

همچنین، با استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی محیط کار می توانید به مراجعه کنندگان و کارمندانتان نشان دهید که چقدر به حفظ آرامش آنها اهمیت می دهید.

مسئله مهم اینجاست که اگر چمن مصنوعی می‌تواند فضایی بسیار رسمی و جدی مانند اداره را به فضایی بانشاط تبدیل کند، آیا در سایر فضاهای کار و زندگی نیز می تواند تاثیرات مشابهی داشته باشد؟ پاسخ به این سوال مثبت است!

کاربرد چمن مصنوعی در نقاط مشخصی از محیط کار، تا حد بسیار زیادی در تلطیف فضای کار تاثیرگذار است. کاربرد چمن مصنوعی می‌تواند در اداره‌ها و محل‌های کار، فضای آرامش بخشی را ایجاد کند.

چمن مصنوعی در دکوراسیون تابلوها

یک بوم سبز برای نصب قاب عکس های کوچک دیواری، تدبیری خلاقانه برای استفاده از چمن مصنوعی در آپارتمان می تواند بخشی از دیوار را پوشش داده و فضایی دوست داشتنی برای نصب تصاویر عزیزانمان را ایجاد کند.

بدون شک این آلبوم دیواری با زمینه سبز، برای یادآوری خاطرات خوش زندگی مناسب تر است.

چمن مصنوعی در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ سبز برای پرده، کفپوش، موکت و حتی رومیزی زیبایی خاصی دارد. اگر می توانید یکی از دیوارهای اصلی را با رنگ سبز، رنگ آمیزی کنید و یا از کاغذ دیواری با زمینه سبز روشن برای تزئین دیوار پشت تلویزیون کمک بگیرید.

این روزها آشپزخانه های اپن بخشی از پذیرایی و اتاق نشیمن محسوب می شوند.

چمن مصنوعی در منزل آشپزخانه ایده ای فوق العاده است که نیاز به کمی خلاقیت دارد. تزئین خانه با چمن مصنوعی را به صورت ساده روی قسمت اپن قرار داده و چند گلدان طبیعی را روی آن جاسازی کنید.

این فضا می تواند نمادی از باغچه های قدیمی در داخل منزل باشد و زیبایی دکوراسیون را چند برابر کند.

زمین گلف

اینکه زمین بازی گلف تان را با بپوشانید، به اندازه استفاده از سرامیک برای پوشش کف خانه، رایج و معمول است. اما انتقال زمین بازی گلف به فضای داخل خانه خلاقانه و کاری نسبتا جدید و از کاربرد چمن مصنوعی به حساب می آید.

نکته جالب این است که این کار تنها به زمین های بازی محدود نمی شود و امروزه در سایر اتاق ها نیز انجام می گیرد. اگر می خواهید نتیجه نهایی، کاملا حرفه ای و تر و تمیز از کار در بیاید، از یک سازنده کابینت یا نجار برای ایجاد مینی گلفی مشابه تصویر، در زیرزمین کمک بگیرید.

تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

تاثیر رنگ بر روحیه افراد را نمی توان نادیده گرفت. کارشناسان دکوراسیون داخلی به خوبی از عناصر رنگی برای حفظ نشاط در فضای بسته استفاده می کنند.

رنگ محیط به طور ناخودآگاه بر روی افراد تاثیرگذار است. وقتی صحبت از طراحی و دکوراسیون داخلی خانه است، بدون تردید باید رنگ های زنده را نیز در نظر گرفت.

زندگی در آپارتمان های کوچک و دوری از فضای سبز تاثیر سویی بر خلق و خوی افراد خانواده دارد. با چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه تحول ایجاد کنید.

رنگ سبز از رنگ های آرامش بخش و جلا دهنده ذهن است. این روزها فضای سبز طبیعی کمتر در داخل منازل دیده می شود و جای خالی رنگ سبز به خوبی در دکوراسیون داخلی احساس می شود.

با استفاده از رنگ سبز چمن مصنوعی منزل دکوراسیون فضای داخلی را متحول کنید.

چمن مصنوعی چیست؟

چمن مصنوعی به محصولی گفته می شود که از الیاف غیرطبیعی ساخته شده ولی می توانند مانند چمن طبیعی بنظر می رسد.

آیا چمن مصنوعی برای اتاق بازی کودک کاربردی دارد؟

چمن مصنوعی دارای الیافی نرم و انعطاف پذیر است. بنابراین گزینه مناسبی برای کف پوش اتاق بازی کودکان است. بچه ها می توانند در یک محیط امن و در جلوی چشمان شما به بازی و سرگرمی مشغول باشند بدون اینکه آسیبی به آنها وارد شود.

دکمه بازگشت به بالا