رویدادها

تولید روزانه بیش از ۲۰ تن زباله در مرز و شهر مهران

آفتاب‌‌نیوز :

شهردار منطقه ۱۱ گفت: با استقرار عوامل اجرایی خدمات شهری در قرارگاه مرزی مهران، روزانه بیش از۲۰ تن زباله در مسیر ترددی این محدوده نظافت و جمع‌آوری می‌شود.

سید محمد موسوی، شهردار منطقه ۱۱ در این باره اظهار کرد: یکصد نفر از عوامل خدمات شهری و محیط زیست در مرز مهران مستقر هستند و فاز ۳ و ۵ شهر مهران و محدوده موکب محبان الرضا علیه السلام و همچنین حدفاصل پل زائر تا پاسگاه بهرام آباد توسط این عوامل نگهداشت و نظافت می‌شود. امور مربوط به خدمات شهری طی دو شیفت انجام و خادمین هر صبح با اعزام به شهر و محدوده مرزی خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی در تشریح خدمات شهری قرارگاه مرزی مهران گفت: روزانه ۵۰۰ هزار مترمربع نگهداشت شهری در قرارگاه مرزی و شهر مهران توسط خادمین منطقه ۱۱ انجام می‌شود که در نتیجه ۱۵ هزارمتر مربع روزانه شست و شو و ۱۸۰۰ متر طول نیز لایروبی انهار توسط خادمین با مدیریت و حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه عملیاتی می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، موسوی خاطر نشان کرد: ۳۰ مخزن ۶۶۰ لیتری و ۷۰ مخزن ۱۲۰ لیتری برای جمع‌آوری زباله تعبیه شده است و روزانه بیش از ۲۰ تن زباله و ضایعات و نخاله و لجن از محدوده مرزی و شهر مهران برای نظافت این محدوده و تسهیل تردد زوار توسط عوامل خدمات شهری و محیط زیست جمع‌آوری می‌شود.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا