برترینهای کسب و کارعمومی

پرده برای پنجره اتاق خواب

اتاق خواب یکی از بخش های اختصاصی خانه است که هر فردی متناسب با سلیقه خود طرح آن را انتخاب می کند. یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر زیبایی اتاق خواب به شمار می رود و طرح و رنگ آن تاثیر بسزای در سایر بخش های آن خواهد گذاشت. انتخاب جنس، طرح، رنگ، اندازه و… در برای اتاق خواب از اهمیت بسزایی برخوردار است و هرچه توجه بیشتری به آن داشته باشید در نتیجه زیبایی بیشتری را از اتاق خواب خود شاهد خواهید بود.

اما به نظر شما اتاق خواب خود را از کجا بخریم؟ چه نوع پرده ای برای ما مناسب تر خواهد بود؟ ما در این مورد سعی خواهیم کرد مقالات خوبی برای شما تهیه کنیم. اما در کل واقف باشید یکی از مهم ترین مواردی می باشد  که در مورد آن صحبت خواهیم کرد. برای پی بردن به این موارد در ادامه با ما همراه باشید.

بجز نوع پروفیل ، طرح و تعداد بازشو ها در قیمت پنجره دوجداره هافمن تاثیر گذار است. به عنوان مثال اگر یک فضای خاص را بخواهید پنجره دو جداره نصب نمایید ، متر مربع شیشه در طراحی های مختلف تقریباً یکسان است ولی مترطول پروفیل مصرفی upvc در طرح های مختلف متفاوت است . همچنین پنجره ثابت یراق نیاز ندارد و ارزانتر است و بازشو های خاص مانند کشویی و دو حالته یراقی با قیمت بالاتر نیاز دارد.

و نقش آن در فضای خانه

پرده های اتاق خواب در حقیقت وظیفه جلوگیری از تابش نور را بر عهده دارند اما استفاده های متعددی را از آن شاهد هستیم که از جمله مهمترین آن ها می توان به تزیین بخش های خانه اشاره کرد. پرده ها تنوع بسیار زیادی دارند و به همین دلیل برای انتخاب پرده باید حتما با سبک مناسب پرده نسبت به اتاق خود آشنایی داشته باشید. پرده اتاق های مختلف با یکدیگر متفاوت است برای مثال: پرده اتاق کودک با پرده اتاق خواب تفاوت های بسیاری دارد و حتما باید پرده را متناسب با کاربرد اتاق خود انتخاب نمایید. پرده های تیره معمولا انتخاب مناسب تری برای اتاق خواب هستند چرا که فضا را تاریک کرده و شرایط را برای خواب عمیق مهیا خواهند ساخت.

کیفیت پرده اتاق خواب برای اتاق خواب

یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید کیفیت پرده است. پرده های اتاق خواب را می توان از پارچه های متفاوتی دوخت اما چه پارچه ای برای پرده  اتاق خواب شما مناسب تر است؟ پرده های کشی، نوعی از پرده ها هستند و همانطور که از نام آن پیداست جنس کشی داشته و امکان پارگی در آن ها به حداقل می رسد.

پرده های نخی نیز حالت مناسبی بر روی دیوار پیدا می کنند و از این رو زیبایی چشمگیری دارند. برخی از مشتریان پرده های چاپ شده را می پسندند به گونه ای که تمایل به چاپ عکس مورد نظر بر روی پرده دارند که در این صورت باید پرده های کتانی یا نخی را انتخاب نمایند تا پرده ای با طرح مناسب داشته باشید. پردینه اقدام به ارائه انواع اقسام پرده های مختلف نموده و می توانید بهترین و باکیفیت ترین پرده ها را از سامانه اینترنتی آن خریداری نمایید.

قیمت مدل پردهای جدید اتاق خواب 2021

قیمت مدل پردهای جدید اتاق خواب 2021 و 1400 یکی از مهمترین مواردی است که حتما باید  در فروشگاه‌هایی که حراج پرده اتاق خواب به آن توجه ویژه ای داشته باشید. برای پرده اتاق خواب نمی توان قیمت دقیقی در نظر گرفت چرا که میزان قیمت این محصول به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاثیر جنس پرده در قیمت پرده اتاق خواب: جنس پرده یکی از اصلی ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت آن است. هرچه جنس پارچه پرده مرغوب تر باشد در نتیجه میزان قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
  • اندازه پردهای اتاق خواب: اندازه پرده رابطه مستقیم با میزان قیمت آن دارد چرا که با افزایش اندازه پرده شاهد بالا رفتن قیمت آن نیز خواهیم بود. توجه داشته باشید که اندازه پرده را می توانید به صورت اختصاصی نیز سفارش دهید.

کار روی پرده: برخی پرده ها ظاهری ساده دارند اما بر روی برخی از آن ها شاهد کارهای تزیینی متعدد هستیم که به زیبایی هرچه تمام تر آن خواهد افزود. معمولا پرده هایی که کار زیادی دارند میزان قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

پردینه؛ سایت فروشگاهی با 15 سال سابقه مفید در زمینه فروش پرده اتاق خواب

پردینه به منظور جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه بهترین و باکیفیت ترین پرده ها با نازلترین میزان قیمت ها نموده و در وب سایت آن می توانید انواع اقسام مختلف پرده ها را مورد بازدید قرار دهید.

چه نکاتی را باید در انتخاب یک پرده اتاق خواب  مناسب در نظر گرفت؟

در انتخاب و خرید پرده اتاق خواب باید میزان محرمیت فضا را در نظر بگیرید. امروزه اغلب مردم در آپارتمان ها زندگی می کنند و گاهی مواقع شاهد باز شدن پنجره اتاق خواب به راهرو ساختمان و یا روبروی پنجره همسایه هستیم اما لازم است در این مورد به نکته خیلی مهمی اشاره کنیم:

در این مواقع باید حتما از پرده های ضخیم برای پوشش دهی مناسب پنجره استفاده نمایید. ضخیم بودن پرده دلیلی بر نامناسب بودن ظاهر آن نیست و اینگونه پرده ها را نیز می توانید در انواع اقسام طرح های مختلف مشاهده کنید. پرده های حریر و نازک نیز برای اتاق خواب بهترین انتخاب هستند چرا که در صورت باز بودن پنجره هوای بیرون را به بهترین شکل ممکن به داخل منتقل خواهند کرد و به دلیل سبک بودن پارچه، فرم ایستادن پرده نیز خوشگل خواهد بود.

مراکز متعددی اقدام به فروش پرده اتاق خواب نموده اند که هریک از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. تا چندی پیش برای خرید پرده و یا هر جنس دیگری مجبور به مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه های سطح شهر بودیم اما امروزه به دلیل فعالیت سایت های اینترنتی مختلف، می توان بهترآموزش تعمیر و تعویض لولای پنجره دو جداره

اغلب پنجره های  UPVC دارای جزئی هستند که آن را به نام لولای پنجره دوجداره یا لولای اصطکاک می شناسیم. در این متن قصد داریم تا به شما آموزش دهیم. چگونه می توانید به طور صحیح به تعمیر و تعویض لولای پنجره UPVC دست پیدا کنید. از آنجایی که نقش لولا در نحوه کارکرد و باز و بسته شدن صحیح و بدون اشکال درب و پنجره بسیار مهم است. که از سالم بودن و عملکرد درست آن مطمئن شوید.

در بعضی از موارد با گذر زمان یا به دلیل استفاده از لولاهای نامرغوب و بی کیفیت و یا اینکه نصب غیر اصولی سبب شکستگی درب و پنجره و افتادن لنگه بازشو می گردد و خسارات مالی را در پی دارد. به همین خاطر استفاده از لولای مرغوب و با کیفیت و نصب اصولی بر روی درب و پنجره دوجداره اهمیت زیادی دارد.

مراحل تعویض لولای پنجره UPVC

امروزه اغلب لولاهای پنجره دو جداره اندازه استاندارد 18 میلی متر دارند اما برخی از پنجره های دو جداره یای قدیمی 15 میلی متر بوده به همین خاطر به این اندازه دقت کنید. بخاطر بسپارید که اندازه ای که به آن نیاز دارید بیشترین اندازه ریل از قسمت بیرونی است نه اندازه داخلی آن. تعویض لولای پنجره دو جداره به انواع دیگر لولای اصطکاک امکان پذیر است. مدل های معمولی لولاهای محدود کننده و لولا خروجی پنجره هستند. مهم ترین فاکتور تعیین کننده عرض ریل لولای پنجره دوجداره است. در غیر اینصورت اگر تنها قصد تعویض لولا پنجره UPVC را دارید استفاده از لولا در اندازه استاندارد بسیار راحت است.

اندازگیری طول لولای پنجره دو جداره

این مرحله واقعاً آسان است. تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که طول کل ریل لولا اصطکاک در قاب ثابت است. ما عموماً نگران طول بازو که روی قاب باز شده است، نیستیم. برخی از پنجره های قدیمی دارای لولا با بازشو به کنار به طول 10 اینچ هستند و ممکن است دیگر پیدا نشوند. می توانید به جای آن از لولا 12 اینچی استفاده کنید.

لولا پنجره دوجداره با بازشو به سمت بالای پنجره در طرفین پنجره (چپ و راست) تعبیه شده است. برای کمک به شما در تغییر موقعیت، احتمالاً دستگیره پنجره نیز این امر را تأیید می کند. دسته در سمت کنار پنجره به معنای یک پنجره بازشو به سمت طرفین است. و این مورد زمانی صحیح است از داخل پنجره مشاهده کنید نه بیرون آن. اگر می خواهید بدانید چرا باید بین لولا های پنجره دوجداره با بازشو به سمت بالا و بازشو به سمت کنار تفاوت وجود داشته باشد، وزن آن را در لولا پایین در نظر بگیرید. تمام وزن پنجره دوجداره بر روی لولا پایینی است و به همین دلیل لولا متفاوت طراحی شده است.

چه موقع احتیاج به تعویض لولا پنجره upvc است؟

در صورتی که لولای پنجره شکسته باشد امکان دارد مشکلاتی را به وجود آورد. یکی از احتمالات سقوط لولا به پایین است کمی عجیب به نظر می رسد اما لولا نقش مهمی در حفظ قاب در جای خود دارد. مورد دیگر شکستگی شیشه دوجداره به دلیل فشار زیاد است که آسیب های دیگر را به همراه دارد. مشکل دیگر از تنظیم خارج شدن پنجره است که سبب سخت باز و بسته شدن پنجره می شود و ممکن است یراق آلات را نیز خراب کند. به طور کلی تعویض لولای پنجره upvc  یک کار فنی است. هزینه تعویض لولای پنجره دوجداره بستگی به نوع و ابعاد پنجره و لولا دارد. حتما برای از افراد متخصص و ماهر در این زمینه کمک بگیرید.

روغن کاری لولا

قطعا روغن کاری یراق آلات پنجره دوجداره می تواند در افزایش طول عمر و عملکرد بهتر پنجره تاثیر گذار باشد. سفتی و خشکی دستگیره را می توان با روغن کاری بهبود بخشید در نهایت این کار از فرسایش زود هنگام قطعات جلوگیری می کند. لازم است که این کاردر سال دو بار انجام شود. البته که از روغن مناسب برای این کار باید استفاده کرد.

نکاتی در خصوص لولا پنجره

  • لولای پنجره دوجداره همیشه به صورت جفت برای یک پنجره به فروش می رسد.
  • لولای بازشویی که به کنار باز می شود در مقایسه با لولای بازشو به سمت بالا دارای بازوهای متحرک طولانی تر هستند.
  • هر لولا باید به صورت جداگانه در سمت مناسب پنجره جایگذاری شود در جهت فلش راهنمایی که روی آن نمایش داده که جهت باز شدن پنجره را نشان می دهد.
دکمه بازگشت به بالا