برترینهای کسب و کارعمومی

چه نوع سایبان پارکینگ برای زمستان مناسب است؟

سایبان برقی از بارش برف و باران داخل بالکن جلوگیری میکند و اجازه ی نشستن یک تکه از برف را هم نمیدهد ، سایبان برقی به راحتی محیطی امن را برای شما عزیزان فراهم میکند پس بدون اینکه نگران لیز خوردن باشید به داخل بالکن بروید ، همچنین برخی مردم هستند که از خشک نشدن لباس هایشان در هنگام زمستان گله می کنند و میخواهند لباس ها بیرون در هوای آزاد خشک شود ولی به دلیل بارش باران و برف ، رطوبت هوا این امکان به آنها داده نمی شود ، برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد آن هم نصب سایبان برقی است .

احساس گرمای مطلوب زیر سایبان برقی

شاید از خودتان بپرسید مگر میشود که زیر گرم باشد وقتی هوا سرد است؟ بله امکان پذیر است. این گرما را میتوانید با نصب هیتر گرمایشی به راحتی فراهم کنید . وقتی که زیر سایبان برقی میروید و در حال تماشای بارش ذرات برف هستید بدون اینکه سرمایی را حس کنید زیر گرمای سایبان برقی به تماشای برف کنار خانواده بپردازید.

میخواهیم باهم باز تصور کنیم ، تصور کنید را برای بالکن با هیتر گرمایشی نصب کرده اید و زیر آن با شوهرتان نشسته اید در حال نوشیدن چای داغ هستید و  تماشای برف بازی فرزندانتان چه زیباست ، چقدر دل انگیز است حس وصف نشدنی دارد.

حالا از تصورات بیرون بیایید و آن را به واقعیت تبدیل کنید ، با سفارش سایبان برقی و نصب هیتر گرمایشی میتوانید محیطی ناب و به دور از سرما برای اعضای خانواده و خودتان مهیا کنید که در روز های سرد زمستان بتوانید از فضای بیرون لذت ببرید بدون اینکه نگران سرماخوردگی شدید بعد از رفتن داخل بالکن باشید.

سایبان برقی در برابر بارش برف مقاوم است ؟

اگر توجه کرده باشید زمانی که برف در حال باریدن است بالکن منزل پر از تیکه های برف میشود و کف آن خیس شده باعث لیز خوردن ما می شود ، برای اینکه از صدمه دیدن در هنگام داخل شدن به بالکن جلوگیری کنیم میتوانید نصب کنید.

سایبان برقی از بارش برف و باران داخل بالکن جلوگیری میکند و اجازه ی نشستن یک تکه از برف را هم نمیدهد ، به راحتی محیطی امن را برای شما عزیزان فراهم میکند پس بدون اینکه نگران لیز خوردن باشید به داخل بالکن بروید ، همچنین برخی مردم هستند که از خشک نشدن لباس هایشان در هنگام زمستان گله می کنند و میخواهند لباس ها بیرون در هوای آزاد خشک شود ولی به دلیل بارش باران و برف ، رطوبت هوا این امکان به آنها داده نمی شود ، برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد آن هم است .

با نصب سایبان برقی میتوانید رخت ها را بدون نگرانی از خیس شدن داخل بالکن پهن کنید و با روشن کردن هیتر گرمایشی آن گرمای مطلوبی که ایجاد میکند باعث خشک شدن لباس ها می شود.

فکر میکنید با نصب سایبان برقی برف ها روی آن جمع می شوند ؟

بعضی از مردم هستند که فکر میکنند وقتی را نصب کنند درست است که از بارش برف و باران به داخل بالکن و یا محل نصب شده جلوگیری میکند ولی برف ممکن است روی آن جمع شود و هیچ دسترسی برای تمیز کردن آن وجود نخواهد داشت.

اما سخت در اشتباهید ، باید به شما بگویم که سایبان برقی به دلیل قابلیت تنظیم شیب و زاویه ای که دارد باعث می شود هیچ برفی روی آن تجمع نکند و به داخل حیاط بریزد ، پس نگران نباشید هیچ برفی روی آن جمع نخواهد شد .

گروه سایبان متین با تنظیم شیب سایبان برقی میتوانند از تجمع برف روی سایبان برقی به راحتی جلوگیری کنند ، اگر هم از شرکت دیگری سایبان برقی را سفارش داده اید و آنها سایبان برقی شما را به درستی تنظیم نکرده اند با ما تماس بگیرید تا یک نو با تنظیم زاویه ، شیب مناسب به شما عزیزان ارائه کنیم .

در زمستان رویایی بهتر است در خانه نمانید و خواب زمستانی دوری کنید زیر کنار اعضای خانواده بنشینید از تیکه های برفی که از آسمان فرود میاید لذت ببرید و چای گرم و تازه دم میل کنید از هوای زمستانی لذت ببرید.

سفارش سایبان برقی مناسب فصل زمستان از ما

سایبان متین همیشه سایبان برقی به شما عرضه میکند که بتواند در تمام فصول سال همراه شما باشد ، آنها تیمی آینده نگر هستند که سایبان برقی را بر اساس تمام فصول به شما عرضه میکنند ، پارچه سایبان و یراق آلاتی که استفاده میکنند همه ی آن ها استاندارد و اورجینال است همچنین موتور برقی سایبان ها بسیار با کیفیت و از برند معروف است ، خلاصه ما از وسایل بسیار مناسب برای ساخت سایبان برقی شما استفاده میکنیم.

از سایبان حیاط می توان در فضا های مختلف ساختمان ها نظیر بالکن ها و تراس ها یا در کنار استخر ها نیز استفاده کرد. ممکن است سایبان برای فضا های دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد اما از پرکاربرد ترین نوع سایبان ها می توان به سایبان پارکینگ و سایبان ماشین اشاره داشت.

بر حسب نیاز افراد در فضا های مختلف با ابعاد بسیار متفاوت، طراحی و تولید می گردد. به طور کلی یک سایبان می تواند کاربری های متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال:

  • ساخت و اجرای سایبان حیاط برای ایجاد فضای مسقف و آلاچیق تفریحی-شخصی
  • اجرای سایبان حیاط برای ایجاد پارکینگ مسقف
  • ساخت و اجرای سایبان برای ایجاد فضایی به دور از آسیب گرمای تابستان و سرمای زمستان برای نگه داری گل ها و گیاهان

علاوه بر موارد فوق از سایبان حیاط می توان در فضا های مختلف ساختمان ها نظیر بالکن ها و تراس ها یا در کنار استخر ها نیز استفاده کرد. ممکن است سایبان برای فضا های دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد اما از پرکاربرد ترین نوع سایبان ها می توان به سایبان حیاط، سایبان پارکینگ و سایبان ماشین اشاره داشت.

یک سایبان حیاط عالی از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

  • شایان به ذکر است یک عالی و مقاوم می باید در برابر عوامل طبیعی و غیرطبیعی ماهیت و رنگ خود را از دست ندهد و سایه مطلوبی را ایجاد نماید. سایبان حیاط می بایست در برابر باد مقاوم باشد بنابراین در هنگام طراحی آن باید به میزان بار وارده از سوی باد نیز توجه داشت.
  • سایبان حیاط می بایست در برابر عوامل طبیعی چون زلزله نیز مستحکم باشد و سازه آن به اصطلاح خراب نشود.
  • در طراحی سایبان حیاط به بارهای ثقلی نیز می بایست توجه شود و در ساخت این محصول از متریال مرغوب و درجه یک استفاده شود تا سایبان با طول عمر کافی تولید گردد.
  • داشتن یک سایه خنک و مطلوب نیز برای ساخت سایبان امری اهمیت است. در صورتی که سایبان، سایه مطلوبی را ایجاد ننماید به ماشین یا دیگر اشیاء آسیب جدی وارد می شود.
  • و در آخر می بایست اشاره داشت یک سایبان حیاط عالی باید مقرون به صرفه باشد. قیمت بالای سایبان ماشین نشان کیفیت زیاد آن نیست.

آیا پوشش فلزی برای ساخت سایبان حیاط گزینه مناسبی محسوب می ‌شود؟

یکی از پرکاربرد ترین سوالات در هنگام خرید سایبان به ویژه سایبان حیاط نوع پوشش آن است. باید اشاره داشت که پوشش مهم ترین بخش تشکیل دهنده یک سایبان ماشین می باشد. این بخش از سایبان در برابر ورود هرگونه آسیب جلوگیری لازم را به عمل می ‌آورد بنابراین در انتخاب آن باید دقت و آگاهی لازم را کسب کرد. یکی از انواع پوشش ها برای ساخت سایبان ماشین پوشش فلزی می باشد.

پوشش فلزی کمک می کند تا افراد بتوانند کارایی فضای خود را افزایش دهند. این پوشش ها در مدل ها، طرح ها و اندازه های مختلف قابل استفاده هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. در نتیجه در برابر عوامل مختلف دچار آسیب نمی شوند. بهتر است اشاره داشته باشیم به دلیل سطح فلزی سایبان ها با پوشش فلزی همواره در فضا شاهد ایجاد سر و صدای زیادی خواهیم بود زیرا با بارش ها، آلودگی صوتی ایجاد می نماید و ممکن است مزاحمت های زیادی را برای همسایه ها ایجاد نمایند.

به دلیل رسانا بودن فلز ها نیز گرما به بخش زیرین سایبان با سرعت بالایی منتقل می ‌شود بنابراین در ساخت سایبان ماشین توصیه می شود، پوشش های فلزی استفاده نشود اما در ساخت سازه سایبان ها بهتر است از انواع فلزات استفاده نمایید تا در برابر عوامل مختلف سایبان ایستایی خود را از دست ندهد و دچار خوردگی و زنگ‌ زدگی نیست نگردد.

بهترین پوشش برای ساخت سایبان ماشین چیست؟

ورق های یو پی وی سی را که با نام پلی یوپان می شناسیم. از محبوب ترین و با کیفیت ترین پوشش ها برای ساخت انواع سایبان ها محسوب می شوند و دارای ظاهر بسیار زیبا و مدرن هستند در نتیجه گزینه مناسبی برای ساخت سایبان حیاط و به شمار می ‌روند که امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته اند. در فضا های مختلف و با آب و هوای متفاوت می توان از ورق های یو پی وی سی برای ساخت سایبان پارکینگ استفاده کرد بدون آن که نگران تغییر رنگ و تغییر شکل این محصول بود. ورق های یو پی وی سی در برابر تابش شدید نور خورشید نیز مقاومت بسیار بالایی دارند.

دکمه بازگشت به بالا