برترینهای کسب و کارعمومی

چگونه با دوست خود در کالاف دیوتی موبایل بازی کنیم؟

Call of Duty Mobile یک بازی اکشن نظامی هیجان انگیز برای دستگاه های تلفن همراه در سبک بتل رویال است. با 6 حالت بازی در زرادخانه خود، شاید حتی حساس ترین بازیکن نیز بتواند چیزی را به دلخواه خود بیابد. اما حتی جالب‌ترین بازی هم می‌تواند خسته‌کننده شود، اگر خودتان آن را بازی کنید، انجام آن با دوستان بسیار سرگرم‌کننده‌تر است. و در این مقاله نحوه دعوت دوستان به کالاف دیوتی موبایل را به شما خواهیـم گفت. اگر دنبال خرید سی پی با قیمت ارزان هستید فروشگاه G4A4 را امتحان کنید.

نحوه دعوت دوستان به کالاف دیوتی موبایل

اگر می‌خواهیـد با یکی از دوستانتان CoD Mobile بازی کنید، اولین چیزی که نیاز دارید این است که خود بازی را روی دستگاه دوست و تلفن خود دانلود کنید.

در مرحله بعد، باید موارد زیر را انجام دهید :

 • ابتدا باید به منوی اصلی بازی بروید.
 • پس از آن، روی نماد “Friends” در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. به نظر می رسد 2 human silhouettes (2 شبح انسان) است.
 • سپس در پنجره‌ای که ظاهر می‌شود، روی برگه «Add friends» کلیک کنید.
 • پس از آن، در نوار جستجو، باید نام کاربری یا شناسه کاربری دوست خود را وارد کنید و سپس روی جستجو کلیک کنید.
 • علاوه بر این، وقتی بازیکنی پیدا شد، فقط باید روی دکمه زرد friend request کلیک کنید.
 • پس از آن، دوست شما باید درخواست دوستی را در دستگاه خود بپذیرد.
 • همچنین در تب «Friends»، می‌توانید بازیکنانی را که اخیراً به عنوان دوست با آنها بازی کرده‌اید دعوت کنید. آنها بلافاصله ظاهر می شوند و شما نیازی به جستجوی آنها ندارید.

پس از اینکه دوست شما درخواست دوستی را پذیرفت و می خواهیـد با هم بازی کنید، باید موارد زیر را انجام دهید :

 • باید منوی چند نفره را انتخاب کنید.
 • سپس، روی همان تب «Invite Friends» کلیک کنید.
 • دوستان آنلاین شما در سمت راست صفحه نمایش داده می شوند.
 • پس از آن دوستی را که می خواهید با او بازی کنید انتخاب کنید و او را به بازی دعوت کنید.
 • هنگامی که بازیکن درخواست را قبول کرد، آنها به لابی شما اضافه می شوند.
 • سپس start را فشار دهید و به نبرد بروید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و اکنون بدانید که چگونه با دوستان خود بازی کنید.قطعا اگر بازی کالاف دیوتی موبایل را انجام داده باشید ، برای حفظ بازی خود و از دست ندادن اطلاعات به ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل مشغول شده اید. حالا باید اکانت کالاف خود را در جایی ذخیره داشته باشید که بعدا وقتی بنا به دلایلی از اکانت خارج شدید بتوانید به راحتی اکانت کالاف خود را برگردانید.

گاهی اوقات بنا به دلایلی تصمیم می گیرید که رمز عبور اکانت خود را عوض کنید ، دلایل مختلفی نیز برای این کار دارید که عموما جهت حفظ امنیت و جلوگیری از هک شدن اکانت کالاف است ، در ادامه ما نحوه چگونگی عوض کردن رمز عبور را برای حساب کالاف دیوتی موبایل آموزش خواهیم داد.همچنین ممکن است پسورد اکانت خود را فراموش کرده باشید و نتوانید به پروفایل خود در اکتیویژن دسترسی داشته باشید ، هیچ جای نگرانی وجود ندارد چرا که نحوه ریست پسورد اکانت را در همین مقاله آموزش داده ایم تا به رمز عبور خود دسترسی داشته باشید.

چگونه پسورد اکانت کالاف را عوض کنیم

در صورتی که شک دارید یکی دیگر به غیر از شما به اکانت متصل باشد و درحال سو استفاده از اکانت شما است، تصمیم می گیرید که پسورد اکانت کالاف را عوض کنید.برای انجام این کار چند عمل نیاز است که انجام دهید، در ادامه مراحل را مرحله به مرحله آموزش خواهیم داد و شما اگر رمز اکانت اکتیویژن Activision خود را فراموش کرده باشید باید قدم به قدم همراه این آموزش پیش بروید :

ابتدا روی لینک بازیابی رمز عبور اکانت کالاف کلیک کنید تا به صفحه بازیابی رمز عبور بروید.
صفحه ورود ایمیل کالاف
طبق تصویر در کادر سفید موردنظر، ایمیل اکانت خود را وارد کنید و روی دکمه SUBMIT کلیک کنید.
– در صورتی که ایمیل را به صورت صحیح وارد کرده باشید دستورالعمل های بازیابی رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد.
بعد از وارد کردن ایمیل و فشردن دکمه به سراغ ورودی های ایمیل خود بروید، یک پیام با عنوان Activision Password help برای شما ارسال گردیده است که لینک بازیابی پسورد در آن قرار دارد و متن آن مشابه تصویر زیر می باشد؛ باید روی دکمه زرد رنگ RESET YOUR PASSWORD کلیک کنید تا به صفحه بازیابی رمز عبور هدایت شوید :
پیام ایمیل بازیابی رمز عبور کالاف
پس از کلیک روی دکمه مرد نظر شما به آخرین مرحله یعنی تعیین رمز عبور جدید خواهید رسید و باید یک رمز عبور با دارا بودن شرایط زیر وارد کنید :
– رمز عبور باید بین 8 تا 30 کاراکتر باشد.
– رمز عبور باید حداقل دارای یک حرف و یک عدد باشد.
– رمز عبور نباید حاوی فاصله باشد.
– رمز عبور نباید حاوی ارقام و حروف پشت سرهم باشد (مانند ABC و 123)
– کاراکتر های رمز عبور نباید پشت سرهم تکرار شده باشند ( مانند YYY,111 )

فرم بازیابی رمز عبور در کالاف

پس از رعایت موارد ذکر شده در تعیین رمز عبور جدید آن را مطابق تصویر درون کادر ها قرار دهید و روی دکمه SAVE کلیک کنید تا رمز عبور اکانت کالاف شما به سادگی تغییر کند.در 5 مرحله که توضیح داده شد می توانید در صورتی که نیاز داشته باشید نسبت به تغییر رمز عبور اکانت کالاف خود اقدام کنید تا از امنیت اکانت بهره ببرید برای آموز های بیشتر میتوانید به فروشگاه G4A4 مراجعه فرمایید.

دلایل تغییر رمز عبور اکانت کالاف دیوتی موبایل

ممکن است برایتان سوال باشد که چرا باید رمز عبور اکانت کالاف دیوتی موبایل خود را تغییر دهیم در صورتی که رمز فعلی آن را می دانیم و می توان بدون دردسر به بازی متصل شد چرا باید این مراحل را سپری کنیم و رمز اکانت اکتیویژن خود را تغییر بدهیم؟

قطعا در هر زمینه وجود امنیت مهم ترین شرط ادامه کار است، ممکن است فردی به اکانت شما با رمز عبور فعلی خودتان دسترسی داشته باشد و شما به هیچ عنوان متوجه این موضوع نباشید. در این حالت فرد مهاجم دسترسی های بسیاری به اکانت کالاف دیوتی موبایل شما دارد و میتواند خسارات جبران ناپذیری برای شما ایجاد کند و همین امر باعث ناراحتی بشود و تجربه تلخی را به ارمغان بیاورد.

دکمه بازگشت به بالا