رویدادها

امدادرسانی به ۱۷۹۰ نفر در حوادث جوی امروز و دیروز

سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به ۱۷۹۰ نفر در سوانح جوی دیروز و امروز در کشور خبر داد.

صادق محمودی در گفت‌وگو با اخبار ما، با اشاره به عملیات سازمان امداد و نجات در سوانح جوی روزهای ٢٥ و ٢٦ اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: در این مدت ۱۴ استان متاثر از سوانح جوی و هفت استان آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، گیلان و مازندران نیازمند خدمات امداد و نجات بودند.

وی با بیان اینکه ۱۴ شهرستان در این هفت استان نیازمند خدمات امداد و نجات بودند، گفت: در مجموع امدادگران در ۳۷ منطقه از این ۱۴ شهرستان، شامل پنج شهر، ۱۱ روستا، ۲۰ منطقه عشایری و یک محور عملیات امدادونجات را اجرا کردند. در جریان این ماموریت‌ها به ۱۷۹۰ نفر امدادرسانی شده و به ۵۶۳ نفر اسکان اضطراری داده شد.

 سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه از ۱۴ واحد مسکونی عملیات تخلیه آب انجام شده است، گفت: در مجموع این ماموریت‌ها ۷۰ تیم شامل ۲۴۴ نفر مشارکت داشتند که اقلامی مانند ۱۱۵ دستگاه چادر، ۲۱۱ تخته پتو، ۱۷۵۷ کیلوگرم نایلون، ۱۹۶ شعله والور، ۱۴۸ بسته غذایی، ۹۳۰ قوطی کنسروجات و ۱۱ هزار و ۲۵۰ قرص نان میان حادثه‌دیدگان توزیع شد.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا