عمومی

فرق پنجره های آلومینیومی و upvc چیست؟

تفاوت بین پنجره های آلومینیومی و UPVC

تفاوت پنجره های آلومینیومی با یو پی وی سی یکی از دلایل استفاده از پانل های پلیمری در بین پروفیل های آلومینیومی است. نوار پلی آمید یک عایق حرارتی است و انتقال حرارت بین داخل و خارج خانه را غیرممکن می کند.

در این مقاله به معرفی یکی از انواع پنجره های لولایی آلومینیومی به نام PH54 می پردازیم.

ویژگی های سیستم PH54

عرض فریم 54 میلی متر به لطف گسترش این سیستم با استحکام بالا برای قرار دادن شیشه های سنگین تر.

عملکرد بالا و توانایی ساخت درب و پنجره برای کاربردهای مختلف، تفاوت بین پنجره های آلومینیومی و UPVC

امکان نصب شیشه های تک لایه و دو لایه با ضخامت 6 تا 33 میلی متر می باشد

امکان قرار دادن توری بسته در خارج از پنجره

امکان انجام انواع پرداخت های رنگی از جمله خدمات آنودایز آلومینیوم، خدمات پوشش پودری و طرح های چوبی

استقامت بالاتری نسبت به پنجره های U.P.V.C در برابر نور خورشید و عوامل جوی دارد.

تهویه کامل با استفاده از نوارهای EPDM

از بهترین یراق آلات در و پنجره آلومینیومی استفاده کنید

تفاوت پنجره های آلومینیومی و upvc را می بینید که چرا با وجود تفاوت قیمت پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc همیشه ترمال بریک مناسب ترین گزینه است.

تفاوت بین پنجره ترمال بریک و upvc

پنجره های آلومینیومی و UPVC نسبت به انواع دیگر مانند پنجره های چوبی بسیار ایمن تر هستند. اما میزان امنیت این نوع پنجره ها به نوع و کیفیت قفل بستگی دارد. بزرگترین تفاوت بین پنجره های آلومینیومی و upvc در ظاهر آنهاست. نمای بیرونی براق پنجره های آلومینیومی و انواع رنگ های پودری، طلایی و آنودایز شامپاین حس و حال امروزی به ساختمان بخشیده است. علاوه بر این، پنجره های آلومینیومی را می توان برای پنجره های سبک تر و قوی تر طراحی کرد که این مزیت پنجره های آلومینیومی نسبت به upvc است.

تفاوت بین پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC

تنوع در و پنجره های آلومینیومی، عایق حرارتی و upvc بسیار زیاد است، سوال اینجاست که تفاوت پنجره های PVC و آلومینیومی چیست؟ اما تفاوت قیمت پنجره های آلومینیومی و یو پی وی سی و تفاوت قاب پنجره باز و بسته باعث شد تا بسته به نوع نیاز بهترین گزینه از بین آنها انتخاب شود. همین که پروفیل های آلومینیومی دارای قسمت های مختلف هستند برای نصب پنل های شیشه ای بزرگ کافی است و اگر می خواهید بدون تقسیم پنجره به چند قسمت، دید بزرگتر و دید بهتری داشته باشید، واقعیت این است که از پنجره های آلومینیومی استفاده کنید تا دید بهتری داشته باشید. . و از نور طبیعی بیشتری استفاده کنید.

امکان رنگ آمیزی و ایجاد بافت بر روی سطح پروفیل های آلومینیومی نیز یکی از مزیت هایی است که می توان از این طریق به دست آورد، علاوه بر رنگ های طبیعی و نقره ای پنجره های آلومینیومی با جلوه های متفاوت، انواع پنجره ها در سبک های مختلف. و سبک طعم با مقایسه پنجره‌های ترمال بریک و upvc و بررسی تفاوت‌های پنجره‌های آلومینیومی و پنجره‌های upvc، می‌توانیم امکانات طراحی متفاوت و تفاوت‌های پنجره‌های آلومینیومی را نشان دهیم. فلز آلومینیوم در عین سادگی و سبک بودن از استحکام بالایی برخوردار است و این امر به طراحان و سازندگان در و پنجره اجازه می دهد تا قاب های پنجره را تا حد امکان کوچک طراحی کنند. انواع پنجره های سایز بزرگ مانند پنجره های بالابر و کشویی، محوری، لولایی و کشویی را می توان از فلز آلومینیوم ساخت.

مقایسه قیمت پنجره های آلومینیومی و پی وی سی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت ویندوز دخیل هستند. مقایسه پنجره های آلومینیومی و پنجره های یو پی وی سی از نظر ابعاد، طراحی، ویژگی ها و قابلیت ها، تفاوت قیمت پنجره های دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی را مقایسه می کند. با این حال، از نظر موارد استاندارد در و پنجره، پنجره‌های upvc ممکن است گران‌تر از پنجره‌های دوجداره آلومینیومی به نظر برسند. بنابراین برای پاسخ به این سوال آیا پنجره آلومینیومی بهتر از upvc است، آلومینیوم فلزی مقاوم است که در حال حاضر در اکثر ساختمان ها و ساختمان ها استفاده می شود. تاثیر آلومینیوم در معماری مدرن نه تنها زیبایی آنها را افزایش می دهد، بلکه بر دوام و طول عمر بالای آنها می افزاید. به همین ترتیب، مخاطبان آن با وجود تفاوت قیمت، همچنان از upvc استفاده خواهند کرد.

مقایسه پنجره های آلومینیومی و UPVC

تحقیق در مورد انواع پنجره ها و تفاوت پنجره های آلومینیومی و UPVC باعث شده تا امروزه انواع درب و پنجره طراحی و در منازل مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب بهترین نوع درب و پنجره با توجه به نیاز یکی از مهم ترین مواردی خواهد بود که بر عهده طراح، سازنده و صاحب خانه می باشد. در حال حاضر رقابت شدیدی بین پنجره های آلومینیومی و پنجره های upvc وجود دارد و لازم است با تجزیه و تحلیل مزایا و معایب هر کدام، آنها را با هم ترکیب کرد و بهترین گزینه را انتخاب کرد. پنجره آلومینیومی بهتر است یا upvc، تفاوت پنجره حرارتی با upvc در چیست به نظر و سلیقه افراد بستگی دارد. در حال حاضر انتخاب نوع پنجره می تواند شامل عوامل متعددی از جمله هزینه، مقاومت و استحکام، نوسانات دما و لزوم استفاده از پنجره های ثابت و بسته در اقلیم های مختلف باشد.

تفاوت بین پنجره های آلومینیومی و پلاستیکی

اغلب معماران اغلب می پرسند که تفاوت بین پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی چیست؟ در واقع برای ساختن یک ساختمان محکم و زیبا اول از همه، شما باید تفاوت بین انواع پنجره، دوام بالا، عمر طولانی را بررسی کنید. ظاهر آن بدون تغییر است همچنین امکان استفاده مجدد از آلومینیوم برای چندین سال بدون از دست دادن کیفیت آن وجود دارد. آنها یکی از عواملی بوده اند که در سال های اخیر باعث افزایش بیننده شده است. پنجره های آلومینیومی دوجداره با طراحی مدرن و سیستم عایق حرارتی درصد بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. علاوه بر زیبایی شناسی، دوام و جلوگیری از اتلاف منابع انرژی، امکانات طراحی پنجره های متعدد و انواع سیستم پنجره های کشویی و لولایی نیز بر زیبایی ساختمان تاثیر می گذارد. بنابراین برای محاسبه و بررسی تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و upvc ابتدا باید به سایز و نوع پنجره ها توجه کرد. سپس قیمت هر متر مربع و قیمت روز آلومینیوم را محاسبه کنید به این ترتیب می توانید بررسی کنید که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc و سپس بهترین گزینه را انتخاب کنید.

تفاوت بین پنجره های ترمال بریک آلومینیومی و UPVC

گاهی اوقات ممکن است هنگام انتخاب پنجره مناسب با این سوال مواجه شوید که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا یو پی وی سی، اما نگاهی به نکات مهم و مزایا و معایب هر یک بیندازید تا به شما در انتخاب پنجره مناسب کمک کند. . نیاز دارد. بسیاری از سازندگان، معماران و همچنین کاربران نهایی به دو گزینه نهایی پنجره‌های آلومینیومی و upvc از بین گزینه‌های متعدد انواع پنجره‌ها دست پیدا می‌کنند. هر دوی این گزینه ها از جدیدترین و بهترین انواع پنجره ها هستند که متناسب با نیازهای ساختمان های مدرن و سنتی استفاده می شوند. پنجره های ترمال بریک آلومینیومی امروزه یکی از محبوب ترین فناوری های جدید است. انسداد جریان هوا، صدا، سرمایش و عایق حرارتی و همچنین امکان نصب شیشه های دوجداره و سه جداره از نکات مثبت در انتخاب پنجره های ترمال بریک آلومینیومی است.

طیف گسترده ای از آلومینیوم رنگی برای پنجره

انتخاب گسترده ای از آلومینیوم رنگی در مقایسه با پنجره های یو پی وی سی

یکی دیگر از تفاوت های پنجره های آلومینیومی و یو پی وی سی، استفاده از خدمات آندایزینگ و پوشش پودری آلومینیوم در سطوح پروفیل پنجره است که می تواند حفاظت از سطح آلومینیوم را افزایش دهد. طیف گسترده ای از رنگ ها این امکان را برای درب های آلومینیومی فراهم کرده است.

و پنجره های آلومینیومی می تواند با هر نوع دکوراسیونی سازگار باشد. خدمات پوشش پودری محدوده های جذابی برای درب های آلومینیومی و پنجره های دوجداره ایجاد می کند.

راه افزایش مقاومت آلومینیوم، انجام آنودایز روی آلومینیوم است که مقاومت خاصی در برابر خوردگی و رنگ های مختلف برای آنها ایجاد می کند. چنین مناطقی در بسیاری از مکان های داخل و خارج استفاده می شود.

تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی

عوامل متعددی در تفاوت هزینه بین پنجره های دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی و سایر انواع پنجره ها نقش دارند. شما می توانید پنجره های upvc را برای کاهش هزینه پنجره برای خانه یا پروژه های خود انتخاب کنید. وزن سبک، کم هزینه بودن و ظاهر سفید و یکنواخت این نوع پنجره ها از دلایل اصلی پذیرش آنهاست. اما اگر به دنبال پنجره هایی با دوام بالا هستید، پنجره های آلومینیومی بهترین انتخاب هستند. با پنجره های آلومینیومی می توان از قفل های مطمئن و باکیفیت تری نسبت به پی وی سی استفاده کرد همچنین با مقایسه پنجره های حرارتی با پی وی سی متوجه خواهید شد که یراق آلات مختلف در طرح های مختلف جذابیت درب و پنجره های آلومینیومی را دوچندان می کند این امر به آنها طراوت می بخشد. سبک ویندوز پنجره های آلومینیومی قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست هستند. قابلیت استفاده مجدد آلومینیوم متالیک باعث شده است که آلومینیوم متالیک در پایان عمر مفید خود و برای صنایع مختلف به طبیعت بازنگردد.

تفاوت بین پنجره های آلومینیومی و UPVC نشان می دهد که چرا، صرف نظر از تفاوت قیمت بین پنجره های آلومینیومی دوجداره و UPVC، ترمال بریک همیشه بهترین گزینه است.

دوام بالاتر نسبت به پنجره های یو پی وی سی

برخلاف بسیاری از مواد دیگر از جمله درب و پنجره پی وی سی، آلومینیوم به مرور زمان دچار تورم، ترک، ترک و ضربه نمی شود و عمر طولانی در این محصول تضمین شده است.

مقایسه این دو نوع پنجره بسیار طولانی است و در یک مقاله نمیگنجد. لطفا برای مقایسه بیشتر و خرید میتوانید به نمایندگی وین تک در کرج مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا