اقتصادی

مدیر برنامه ملی حمایت از توسعه بخش خصوصی و تولید دانش‌بنیان منصوب شد

با حکم معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهوری، «مدیر برنامه ملی حمایت از توسعه بخش خصوصی و تولید دانش‌بنیان» منصوب شد.

به گزارش اخبار ما، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری طی حکمی مجتبی مدرس‌زاده را به عنوان مدیر برنامه ملی حمایت از توسعه بخش خصوصی و تولید دانش‌بنیان انتخاب کرد تا زمینه برای افزایش سهم دانش‌بنیان‌ها در تولید ناخالص ملی بیشتر فراهم شود.

در این حکم آمده است: “نظر به مراتب شایستگی، تجارب و با عنایت به ابلاغ ماموریت از جانب معاون اول رییس‌جمهوری، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مدیر برنامه ملی حمایت از توسعه بخش خصوصی و تولید دانش‌بنیان منصوب می‌کنم.

«ایجاد زمینه مشارکت بازیگران بزرگ بخش خصوصی در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان»، «معرفی و به‌هم‌رسانی ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در ارتقاء زنجیره‌های بزرگ اقتصادی»، «توسعه به‌کارگیری ظرفیت‌های قانون جهش توسط بازیگران بزرگ اقتصادی برای افزایش سهم دانش‌بنیان‌ها در تولید ناخالص ملی» و «مشارکت در فعال‌سازی ظرفیت‌های نهادهای بالادستی جهت حمایت از دانش‌بنیان‌شدن اقتصاد در هماهنگی با معاونت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان» از جنابعالی مورد انتظار است.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت مردمی خواستارم.”

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، از مسؤولیت‌های اجرایی مدرس‌زاده می‌توان به «دبیر کلی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران»، «مشاور شهردار تهران در امور تعاملات با بخش خصوصی»، «مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام»، «معاون آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید کشور»، «معاون طرح و برنامه و مسئول کارگروه بخش خصوصی دفتر بررسی‌های راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام » و «مشاور رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در امور توسعه شبکه سرمایه‌های فکری و نخبگانی» اشاره کرد.

انتهای پیام

تحریریه اخبار ما

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا