رویدادها

هوای تهران گرمتر می شود

آفتاب‌‌نیوز :

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگو‌های پیش‌بینی عددی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز و فردا (۲۶ و ۲۷ مرداد) آسمان صاف تا کمی ابری در ارتفاعات افزایش ابر، در ساعات بعدازظهر و شب گاهی همراه با وزش باد و در نواحی جنوبی، غربی و ارتفاعات استان گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

طی روز‌های شنبه تا دوشنبه (۲۸ تا ۳۰ مرداد) به‌خصوص در مناطق غربی استان از ساعات بعدازظهر گاهی وزش باد شدید و در بخش‌های شمالی به‌ویژه ارتفاعات استان افزایش ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق، گاهی وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

از امروز تا روز یکشنبه روند افزایش تدریجی دما و برای روز دوشنبه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا (۲۷ مرداد) صاف تا کمی ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و در روز شنبه (۲۸ مرداد) صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا