عمومیبرترینهای کسب و کار

چاپ مش شیشه با دستگاه اکوسالونت

چاپ روی مش را جهت نصب بر روی شیشه های فروشگاه ها – پارتیشن های اداری و… استفاده می کنند، چاپ مش این قابلیت را به شما می دهد که پوسترتان را طوری روی شیشه نصب نمایید که در هنگام روز و نور خورشید از بیرون فروشگاه داخل فروشگاهتان مشخص نباشد اما شما از داخل بتوانید بیرون را ببینید و مزیت دیگری که نسبت به استیکر وینیل دارد این است که از ورود نورخورشید به داخل فروشگاهتان در هنگام روز جلوگیری نمیکند.

تفاوت چاپ با دستگاه سالونت بیس و اکوسالونت در وضوح تصویر و شفافیت جوهر آن می باشد نازل های پاشش رنگ در دستگاه سالونت بیس بسیار درشت تر از نازل های پاشش رنگ دستگاه اکوسالونت می باشند که این مسئله باعث می شود تا چاپ سالونت بیس را از نزدیک که ملاحظه کنید پیکسل های تصویر را میتوانید ببینید و تصویر از نزدیک تار می باشد این چاپ برای جایی مناسب است که تصویر را از فاصله دور بخواهید ملاحظه کنید )دورنما دارد( اما چاپ اکوسالونت برای فضاهای داخلی و خارجی که کیفیت تصویر آن مهم باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

چاپ استیکر مش با دستگاه اکوسالونت متر مربعی : ۶۵۰۰۰ تومان

چنانچه ابعاد چاپ شما با ابعاد سفارش آنلاین مطابقت ندارد جهت سفارش طبق ابعاد دلخواه تماس بگیرید.

چاپ مش

چاپ مش یک نوع استیکر چسبدار است که  (به لاتین: Mesh) نامیده می‌شود. چاپ مش نوعی متریال چاپی پشت چسبدار است که در روی سطح خود دارای سوراخ هایی است که آنرا بصورت توری شکی می کند.مدیایی پشت چسبدار است ( مانند وینیل یا استیکر ) با این تفاوت که بر روی آن سوراخ های ریزی وجود دارد که مزیت های آن عبارتند از :

مزیت چاپ مش چیست؟

 1. چاپ مش در طول روز که منبع نور بیرون (آفتاب) قوی تر از نور داخل است ، کاملا شبیشه استیکر بنظر می رسد.
 2. مش چسبدار در شب به دلیل قوی تر بودن منبع نور داخل از بیرون بصورت تقریبا نامرئی می باشد.
 3. مش نصب شده بر روی شیشه تقریبا مشابه شیشه های پنجره های رفلکس ساختمان رفتار می کند.
 4. نصب متریال مش بر روی شیشه بدلیل داشتن سوراخ های ریز در سطح آسانتر از نصب استیکر است چون آبگیری راحت تری دارد.

کابردهای چاپ مش

 • یکی از مهمترین موارد کاربرد چاپ مش نصب بر روی شیشه اتویوس هاست اگر تاکنون به بعضی اتوبوسهای شهری دقت کرده باشید ، متوجه می شوید که کل سطع آن توسط استیکر پوشانده شده است ولی اگر از داخل کابین اتوبوس بیرون با درصدی دودی شدن کاملا دیده می شود استیکر بکار بره شده در این مورد چاپ مش می باشد.
 • مکاربرد بعدی چاپ مش برای فضای پارتیشن بندی شده یک دفتر کار برای کامل دیده نشدن طرفین در عین حال عبور نور از چاپ مش استفاده می شود.
 • شیشه مغازه هایی که میخواهند نمای بیرون راهم داشته باشند و کسی از بیرون نتواند داخل مغازه یا قسمت خاصی از مغازه را ببییند.
 • رستوران ها وکافه های شرایطی دارند که باید برای رفاه حال مشتریان کسی نتواند مشتریان را درحال غذا خوردن ببیند ولی مشتری بتواند از منظره بیرون استفاده نماید.ج

جنس مش چیست؟

مش نوعی متریال چاپ توری شکل از انواع متریال لارج فرمت رول از جنس پی وی سی (PVC) سفید رنگ دارای سوراخهای ریز که ویژگی خاص دید تصویر از خارج و دیدن منظره بیرون از داخل را می دهد . متریال مش شامل قسمت های : یک لایه پی وی سی سفید رنگ در وسط ، یک لایه چسب در زیر ، یک لایه کوتینگ جذب کننده مرکب اکوسالونت و یک لایه کاغذ روغنی جهت محافظت از چسب زیر مش می باشد. همانگونه که از نام مش (mesh) مشخص است دارای ساختار توری بوده و تقریبا ۵۰ درصد از دید پشت خود را نامعلوم می کند .

رفتار مش شبیه به شیشه رفلکس است

البته میزان پوششی که چاپ مش ایجاد میکند بستگی به بالانس نور پشت و جلو چاپ مش نصب شده روی شیشه مورد نظر را د دارد ، مثلا اگر پنجره ای دارید که در روز نور خورشید را به خود میگیرد در طول روز که از بیرون به چاپ مش نگاه می کنیم آنرا یک تصویر پیوسته و با ۷۰ در دید ملاحظه می کنید اما در شب که منبع نور در داخل ساختمان بیشتر است داخل ساختمان بیشتر دیده شده و چاپ مش دید بسیار کمتری دارد.بطور کلی میتوان نتیجه گیری کرد که چاپ مش بر روی شیشه رفتاری مشابه به شیشه های رفلکس را دارد. متریال مش از نظر گرماژ دارای ضخامت های ۸۰میکرون و همچنین ۱۰۰ میکرون واز نطر کشور سازنده مش شامل مش های ساخت چین و رول مش ساخت کشور کره می باشد.

عرض های متریال مش :

 1. رول مش عرض ۹۰ سانتیمتر
 2. رول مش عرض۱۰۶ سانتیمتر
 3. رول مش عرض۱۲۷ سانتیمتر
 4. رول مش عرض۱۵۲ سانتیمتر

سایرکار برد های مش:

 • چاپ مش بر روی اتوبوس ها و ماشین های حمل و نقل عمومی
 • چاپ مش بر روی ماشین های حمل گوشت یخچالهای صنعتی
 • چاپ مش بر روی وانت بارها کامیونهای توزیع مواد غذایی و مواد دارویی
 • نصب برچسب مش بر روی شیشه های مغازه ها فروشگاه های زنجیره ای ی‌شاپ‌ها و راروخانه ها
 • چاپ طرح های خاص بر روی دیوار خانه و دفتر برای زیبایی بخشیدن به محیط کاربرد دارد.

ویژگی‌های چاپ مش

 1. (مرئی بودن) اوپاسیتی ۵۰درصد
 2. نصب و آبگیری راحت و همچنین جدا کردن آسان
 3. کم کردن شدت نور خورشید به داخل
 4. مشخص بودن محیط بیرون از داخل ساختمان
 5. امکان چاپ و نصب در ابعاد وسیع بدون محدودیت بصورت چند لت
 6. ماندگاری مش بین ۴ ماه الی یکسال در محیط بیرونی آفتابخور و بین یک الی سه سال در محیط های داخلی
 7. مش از بیرون پنجره یا شیشه نصب می شود.

ماندگاری انواع مختلف متریال مش

مش چینی با مرکب چینی بر روی شیشه مغازه ها یک سال الی دو سال بسته به میزان تابش نور خورشید ماندگاری دارد. مش کره ای با مرکب اورجینال بر روی شیشه مغازه ها یک سال الی سه سال بسته به میزان تابش نور خورشید ماندگاری دارد. مش چینی با مرکب چینی بر روی ماشین حمل و نقل و اتوبوس ۴ماه الی یک سال بسته به میزان اشعه تابش خورشید شستشوی ماشین و سایش به درختان و … ماندگاری دارد. مش کره ای با مرکب اورجینال بر روی ماشین حمل و نقل و اتوبوس ۶ماه الی دوسال بسته به میزان اشعه تابش خورشید شستشوی ماشین و سایش به درختان و … ماندگاری دارد.

در چاپ مش چه پارامترهایی در کیفیت موثر است؟

 1. اولین موردی که در چاپ مش اهمیت زیادی دارد نوع جوهری و تعداد پس چاپ است که استفاده می شود هرچند که کیفیت چاپ ماشین های اکوسالونت با هد اپسون بسیار بالاتر از دستگاه های چاپ لارج فرمت پایه سالونت می باشد اما در همین نوع اکوسالونت تنوع مرکب زیادی وجود دارد که البته هر یک دارای قیمت متفاوت می باشد مرکب مورد استفاده در چاپ پایتخت مجموعه گالکسی می باشد.
 2. دومین مورد مورد در کیفیت چاپ وینیل یا همان است که ضخامت مدیای مش که در ضخامت های ۸۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون می‌باشد و هر چقدر ضخامت بالاتر باشد جلو مشکل کشسانی که در زمان نصب مشکل ساز میشود را می گیرد.

چه پارامترهایی در تعیین کیفیت چاپ مش مؤثر هستند؟

اولین موردی که در چاپ مش اهمیت زیادی دارد نوع جوهر استفاده‌شده و سپس تعداد چاپ آن است. هرچند که کیفیت چاپ ماشین‌های اکوسالونت دارای هد اپسون بسیار بالاتر از دستگاه‌های چاپ لارج‌فرمت پایه سالونت است، اما در همین نوع اکوسالونت تنوع مرکب زیادی وجود دارد. البته هر کدام دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. مرکب مورد استفاده در چاپ پایتخت از مجموعه‌ی گالکسی است. دومین مورد مؤثر در کیفیت چاپ مش، وینیل یا همان ضخامت مدیای مش است که در ضخامت‌های ۸۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون موجود است. هر چقدر ضخامت بالاتر باشد، احتمال کشسانی‌بودن مش را، که در زمان نصب مشکل‌ساز می‌شود، کاهش می‌دهد.

شیوه نصب چاپ مش چگونه است ؟

یکی از نکات مهم در زمینه نصب مش پشت چسب دار این است که شما بتوانید بدون ایجاد حباب آن را بر روی محیط‌های دلخواه بچسبانید. با توجه به سوراخ‌های ریزی که بر روی مش وجود دارد شما می‌توانید بدون دردسر این کار را انجام دهید اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب بهتر است قبل از نصب، محیط را با آب و شیشه پاک کن تمیز کنید تا در صورت نیاز بتوانید محل چسباندن را کمی جا به جا کنید. اگر مش بزرگ باشد بهتر است برای نصب به صورت دو نفره اقدام کنید تا نتیجه‌ی دلخواه حاصل شود.

در مجموع ابتدا بهتر است محیطی را که می‌خواهید بر روی آن مش نصب کنید تمیز کرده، سپس با یک ماده شوینده آن را از گرد و خاک پاک کنید. قبل از نصب بهتر است شیشه را کمی خیس کنید تا چسباندن مش به خوبی انجام شود. در این بین دقت کردن به سطح مورد نظر دارای اهمیت است و با نگاه کردن از نمای دورتر می‌توانید متوجه کیفیت نصب آن شوید. چاپ مش با دستگاه اکوسالونت و تا عرض ۱۵۰ سانتی متر در اختیار مشتریان قرار دارد . و از باکیفیت ترین و مرغوب ترین متریال مش استفاده می شود .جهت اطلاع از قیمت چاپ مش و قیمت چاپ روی شیشه به سایت مراجعه نمایید.

چاپ مش اصفهان

چاپ مش با قیمت ارزان و با کیفیت بالا ارئه می شود . چاپ مش برای تبلغات گسترده مورد استفاده قرار می گیرد . چاپ مش جنس پی وی سی داشته و از دسته چاپ های مناسب برای تبلیغات تجاری هست . چاپ مش به صورت پشت چسبدار بوده و براحتی قابلیت چاپ و نصب مش وجود دارد .چاپ مش می تواند در انواع مختلف بنا به سلیقه ی مشتری و متناسب با کاربری متفاوت انجام شود . چاپ مش دارای سوراخ هایی در چاپ هست که کاربری متفاوت را برای مش ایجاد می کند .

مکان هایی که نیاز به  حفظ نور و روشنایی هستند بهتر است از چاپ مش برای این مکان ها استفاده شود . زیرا چاپ مش سوراخ دار بوده و براحتی نور را از خود عبور می دهد . و روشنایی محیط را حفظ می کند . چاپ مش از لحاظ کاربری برای محیط های تجاری و خدماتی و مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد . چاپ حاصل از چاپ مش مرغوب بوده و از دسته چاپ های با کیفیت محسوب می شود . چاپ مش را میتوان برای زیباسازی دکوراسیون هم بکار برد زیرا چاپ ایجادی آن بسیار زیبا و بخوبی زینت بخش مکان های مختلف عمومی و خصوصی قرار می گیرد . چاپ مش در دو دسته ی مش  پشت چسب دار و مش بدون چسب تقسیم بندی کرد .

مش پشت چسبدار :

این مدل از مش دارای سوراخ های کوچکی بوده  است که پشت آن حالت چسب دارد و برای چسباندن روی شیشه بسیار کاربردی است جنس این نوع مش ها از نوع پی وی سی بوده و کاربردهای فراوان دارد. در طول روز با عبور از کنار فروشگاه ها ی مختلف قطعا به پوستر های بزرگ برخورد کرده اید که این نوع از پوستر ها به صورت چاپ مش پشت چسب دار بوده است و طرفداران مخصوص به خود را دارد. از ویژگی های کلیدی این نوع از چاپ مش میتوان به این موضوع اشاره کرد که چسباندن آن به شیشه فروشگاه ها و یا مغازه ها باعث جلوگیری از ورود نور به محیط نمی شود که برای بسیاری از افراد دارای اهمیت می باشد .

مش بدون چسب :

این مدل از چاپ مش ها بدون چسب بوده و در نگاه اول میتوان به ضخامت بیشتر آن نسبت به مش پشت چسب دار پی برد . یکی از ویژگی های کلیدی مش بدون چسب مقاومت بالای آن در مقابل ضربه و پاره شدن است که از کاربردهای مش بدون چسب میتوان برای استفاده از استند های تبلیغاتی مختلف اشاره کرد که بسیار کاربردی است .

نحوه نصب مش

نحوه نصب مش به اسانی بودهو به راحتی می توان این کار را انجام داد . برای نصب از چسب استفاده می شود که نحوه نصب و دقت در این امر در طول عمر چاپ نصب شده بسیاز تاثیر گذار است چاپ مش در معرض نور و باران قرار میگیرد که بایستی برای نصب مطمعن و با کیفیت آن تلاش نمود . چاپ مش و چاپ روی چوب به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت  در فروشگاه اینترنتی ما در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد .

دکمه بازگشت به بالا