رویدادها

استرداد متهم پرونده کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی

آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید کریمی در این باره اظهار داشت: براساس اعلام مقامات قضائی فردی به اتهام کلاهبرداری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از طریق جلب اعتماد چند هموطن به عنوان نمایندگی عاملیت دخانیات ایران، تحت پیگرد قرار گرفت.

وی در تکمیل این خبر گفت: این متهم توانسته بود با جلب اعتماد و با عنوان جذب سرمایه و پرداخت سود واهی از ۲۱ نفر کلاهبرداری کند.

رئیس پلیس بین الملل فراجا در ادامه افزود: در پی تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، متهم به یکی از کشور‌های منطقه متواری شده که پلیس بین‌الملل با استفاده از ظرفیت‌های سازمان اینترپل و هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه وی اعلان قرمز صادر و متعاقباً متهم را در کشور محل اختفاء ردیابی و مورد شناسایی قرار داد.

وی خاطر نشان کرد: با هدایت اطلاعاتی عملیاتی پلیس بین الملل فراجا، بر اساس اعلان قرمز صادره علیه متهم و هم چنین رایزنی‌های پلیسی، وی در کشور محل اختفا دستگیر شد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار کریمی در پایان با بیان اینکه هیچ حاشیه و مکان امنی برای مجرمان و متهمان در سراسر دنیا وجود ندارد، اظهار داشت: خوشبختانه این متهم از طریق مرز هوایی فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور برگردانده و جهت رسیدگی به پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.

تیم خبری مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا