عمومی

معرفی 5 برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان با لینک دانلود

در صورتی که اگر همچنان فعال بود، شما هیچ مشکلی برای جذب ۱۰۰۰ فالوئر اول پیجتان نداشتید. به همین علت، لایکها و فالوورهای خارجی هیچ سودی برای شما نخواهند داشت. شما میتوانید از روی ریزش فالوورها، میزان اعتبار وبسایتی که از آن خرید کردهاید را متوجه شوید. در گام چهارم و آخر، باید از دیگر ابزارهایی که در اختیار دارید، برای افزایش فالوور پیجتان کمک بگیرید. Like4Like در پست های خود ندارید، درعوض می توانید از کاربران با علایق مشابه لایک بگیرید.

برای پیدا کردن بهترین زمان در ارسال پستهای خود، مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که همیشه شروع کردن یک کار، سختترین بخش آن است. پیشتر ذکر کردیم که چه در ابتدای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی هستید و چه مدت زمانی از شروع کار شما می گذرد، در هر صورت به فکر خرید فالوور فوری باشید. شما با خرید فالوور فوری میتوانید هر چه سریعتر موفقیت پیج و کسب وکار خود را رقم بزنید. روشن است هر چه تعداد دنبال کننده بیشتر باشد، فروش هم بیشتر خواهد شد.

در این راستا حتی میتوان گفت که خرید فالوور 100 درصد واقعی راهی است برای افزایش فروش و بازدید کننده. با این برنامه می توانید دنبال کننده های خود را افزایش دهید و عکسهای خود را در معرض دید دیگران قرار دهید. همچنین با داشتن تعداد دنبال کننده بالا، افراد بیشتری نیز به پیج شما جذب شده و شما را دنبال خواهند کرد. امروزه تعداد این وبسایتها کم نیست و شما با تحقیق و جست و جو به راحتی میتوانید وبسایتی معتبر و قابل اطمینان پیدا کرده و پکیجهایی که در این زمینه ارائه میدهند را خریداری کنید.

علاوه بر تمامی فعالیتهایی که در اینستاگرام میتوانید به وسیلهی آنها از دیجی ممبر فالوور دریافت کنید. به علاوه اینکه بسیاری از صفحات تازه تأسیس، خیلی زود توسط اینستاگرام جریمه میشوند یا در برخی موارد، حساب آنها مسدود میشود. دو سوم از بازدید های پروفایل های کاری در اینستاگرام از سوی افرادی هستند که صفحه شما را دنبال نمی کنند. یعنی گاهی اوقات بازدید کنندگان به محتوای پیج با فالوور کم توجهی نمیکنند، هرچند که محتوایی عالی داشته باشد، و فقط کم بودن تعداد فالورهای آن پیج باعث میشود که آنها آن پیج را دنبال نکنند.

حتی دیده شده است افرادی پیج خود را به جمعیت زیادی معرفی کرده اند که نهایتاً فقط تعداد انگشت شماری از آن جمعیت پیج را دنبال کرده اند. آنچه در این جا بدان پرداختیم بررسی یکی از راه هایی بود که میتوان از طریق آن، کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بخشید. پس باید تمام تلاش خود را بکنید تا محتوای پیج خود را بهبود بخشید. شما با خرید فالوور 100 درصد واقعی اینستاگرام، می توانید موجب شوید که الگوریتم اینستاگرام پیج شما را در قسمت اکسپلور قرار داده و پیج شما به تمام کسانی که ممکن است به محتوای آن علاقه مند باشند، توصیه میشود.

شما هرگز نمیتوانید انتظار داشته باشید تمام فالوورهایی که خریدهاید تا انتها در پیج شما بمانند. به بیان دیگر میتوان گفت خرید فالوور اینستاگرام از شرکتهای معتبر برای افزایش کیفیت و محبوبیت پیج شما مانند یک محرک عمل میکند. لایک کردن ، اشتراک گذاشتن ، نظرات ، و حتی پیام های مستقیم فالوور ها، قسمت مهمی از رابطه برند و مشتری است. به عنوان مثال ما میخواهیم با فالو کردن در ایسنتاگرام سکه جذب کنیم .

اینگونه است که هزینه های که برای خرید فالوور اینستاگرام کرده اید در فرصتی خیلی کم جبران خواهد شد. پیدا کرن بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام شاید کار خیلی دشواری نباشد. خرید فالوور فیک یکی از روش هایی است که بسیاری از کاربران آن را به کار میگیرند که این کار باعث از بین رفتن تعامل بین آن ها و فالوور های خود میشود.

گرفتن اخطار یا مجازات کردن ، حداکثر تا حذف پیج، از خطرات استفاده از اکانت های فیک است. اما در حال حاضر، دیگر مانند گذشته نمیتوانید این کارها را انجام دهید، چراکه اینستاگرام پس از چند ده نفر فالو، به شما اخطار میدهد و در برخی موارد، شما را از حسابتان بیرون میکند و از شما میخواهد که اثبات کنید که ربات نیستید.

به پیج سلبریتی ها دقت کنید،سلنا گومز نفر اول اینستاگرام 143 میلیون فالوور دارد اما با بررسی پست هایش متوجه میشوید که در بهترین حالت پست های او 7 میلیون لایک میخورند یعنی چیزی کمتر 8% پس این 130 میلیون دیگر کجا هستند و چرا هیچوقت خبری از آنها نیست؟ پس اگر می خواهید این مدت را به کمتر از یک ماه کاهش دهید, از پکیج های آماده استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا