بین الملل

سرنگونی کوادکوپتر صهیونیست‌ها توسط مقاومت فلسطین

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین اخبار ما، منابع فلسطینی خبر دادند که نیروهای مقاومت در این کشور موفق شده‌اند یک کوادکوپتر متعلق به رژیم موقت صهیونیستی را ساقط کنند.

خبرگزاری شهاب گزارش داد، «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خبر داد که «کتیبه جنین» (گردان جنین) که وابسته به این گروه است، موفق شده این کوادکوپتر را بر فراز اردوگاه جنین سرنگون کند.

سرایا القدس همچنین تأکید کرد که نیروهای مقاومت این پهپاد را در اختیار دارند و صهیونیستها از طریق پهپاد مذکور، در حال تصویربرداری از اردوگاه بوده‌اند.

این تصویر از این کوادکوپتر منتشر شده است:

 

کتیبه جنین گفت که مهندسان وابسته به مقاومت فلسطین، در حال بررسی این دستگاه جاسوسی و استخراج اطلاعات مهم و حساسی از آن هستند که متعلق به نظامیان صهیونیست بوده است.ارتش رژیم صهیونیستی، بیست و پنجم اردیبهشت ماه گذشته هم از سقوط یک فروند پهپاد جاسوسی خود در کرانه باختری خبر داد. ارتش این رژیم اعلام کرد که یک پهپاد از نوع «اسکای رایدر» در داخل «طولکرم» واقع در کرانه باختری اشغالی سقوط کرده است.

پهپاد اسکای رایدر برای ماموریت‌های شناسایی برد کوتاه طراحی شده و مجهز به موتور الکتریکی و  پروانه است و تصاویر را از دوربین‌ها و حسگرهای نصب شده بر آن به طور زنده به مقرهای فرماندهی ارسال می‌کند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

تیم تحریریه مقالات بین المللی

تحلیل‌گر خبری بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای داغ جهانی. به شما اخبار روز را با نگاهی بی‌طرف و با تحلیل‌های کارشناسی ارائه می‌دهم. با دسترسی به منابع قوی، اطلاعاتی دقیق و جامع را به شما می‌رسانم.
دکمه بازگشت به بالا