سلامت

یک پیکاپ جدید در راه بازار خودروی ایرانی/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین و براساس گزارش مجله خودرو، برخی بازارها با نام TIGER 7 و در چین، YUHU 7 بدست مشتریان می‌رسد.

اگرچه S350 و حتی ریگان کوپا، محصولات قابل دفاعی بودند اما پس از عرضه ناموفق و پرحاشیه این خودروها توسط شرکت ریگان و باتوجه به خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی که این شرکت در اختیار مشتریانش قرار می‌داد، این روزها خریداران ایرانی، دیگر تمایل چندانی به استفاده از محصولات این شرکت ندارند اما حالا شرکت برلیانس منطقه آزاد ارس قصد دارد پیکاپ JMC VIGUS 7 PLUS را در دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک وارد بازار ایران کند.

از نظر فنی می‌توان به پیشرانه ۲ لیتری T-GDI سری اکوبوست فورد ۲۱۷ اسب ۳۵۰ نیوتون‌متر+ گیربکس‌های ۶ سرعته دستی و ۸ سرعته اتوماتیک اشاره کرد.

از میان امکانات این خودرو می‌توان به کنترل پایداری (ESP)، سردنده شیفت بای وایر (در نسخه اتوماتیک)، مانیتور ۱۰٫۱ اینچی لمسی، دوربین ۳۶۰ درجه (در نسخه‌های فول)، سیستم کروز کنترل، آینه الکتروکرومیک، سنسورهای نور و باران اشاره کرد.

ابعاد این خودرو 5288×1905×1835 و فاصله محوری 3085 م م است.

بسته به نوع موتور ، گیربکس و سطح امکانات 14 تا 18 هزار دلار قیمت خورده است.

یک پیکاپ جدید در راه بازار خودروی ایرانی/ عکس

۲۲۷۲۲۷

گروه تحریریه علوم پزشکی

با تمرکز بر علم و دانش پزشکی، من می‌خواهم مطالبی را ارائه دهم که به شما کمک کند تا سلامتی خود را حفظ کنید و بهبود بخشید.
دکمه بازگشت به بالا